wesele Justin Bieber, Hailey Bieber
Hailey Bieber i Justin Bieber
Instagram / Justin Bieber

Hailey Bieber i Justin Bieber powiedzieli sobie sakramentalne "tak" po raz drugi! Justin i Hailey pobrali się już rok temu we wrześniu, ale wtedy zdecydowali się jedynie na sekretną ceremonię cywilną. Tym razem wzięli ślub w kościele i urządzili huczne wesele.

Na ślubie i weselu oczywiście Hailey Bieber była najpiękniejszym obiektem westchnień. Okazuje się, że miała aż... trzy suknie ślubne! Jedna z nich została zaprojektowana przez Vivienne Westwood i była prostą minisukienką z opadającym dekoltem na ramiona. Druga to skromna suknia na ramiączkach, ale trzecia... to totalny odlot! Sami zobaczcie!

Zobacz także: Minimalistyczna i piękna! Wszystkie panny młode w 2020 roku będą chciały mieć taką suknię ślubną jak Hailey Baldwin

1/4

Hailey Bieber pokazała na swoim Instagramie nowe zdjęcia ze ślubu. Jej trzecia suknia to marzenie każdej panny młodej. Za projekt jej sukni odpowiedzialny jest mediolański dom mody Off-White.

2/4

Suknia ślubna Hailey skradła nasze serca! Spójrzcie tylko na tren!

 

3/4

Hailey i Justin Bieberowie wzięli ślub po raz drugi.

4/4
wesele Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

Jedna z nich sukien ślubnych Haiely zaprojektowana przez Vivienne Westwood była prostą minisukienką z opadającym dekoltem na ramiona. Druga to skromna suknia na ramiączkach.

Więcej na temat Hailey Baldwin