Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski Adam Zdrójkowski Mateusz Pawłowski Wiktoria Gąsiewska Antoni i Kajetan Borowscy
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Instagram/Wiktoria Gąsiewska
1/8
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Instagram/Wiktoria Gąsiewska

 

Ile zarabiają młodzi aktorzy z popularnych polskich seriali? O gażach w show-biznesie krążą legendy, które nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Jednak faktem jest, że idole najmłodszego pokolenia mogą liczyć na zarobki znacznie wyższe niż kieszonkowe, które zwyczajowo otrzymują ich rówieśnicy. ;) "Super Express" ujawnił, na jakie stawki otrzymują gwiazdy takich seriali jak "M jak miłość", "Rodzinka.pl" czy "Przyjaciółki". Kto z nich ceniony jest najwyżej? Znamy odpowiedź na to pytanie!

 

Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski pochwalili się zdjęciami ze studniówki. Suknia aktorki to jakiś OBŁĘD!

 

W fotogalerii ranking najlepiej opłacanych aktorów serialowych młodego pokolenia. Wśród nich m.in. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska - prywatnie para zakochanych. 

 

Polecamy: Jak zostać aktorem: casting, studia aktorskie lub teatralne

2/8
Adam Zdrójkowski
ONS

Niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o zarobki wśród gwiazd jest Adam Zdrójkowski. Według informacji tabloidu, idol nastolatek, aktor serialu "Rodzinka.pl" oraz juror programu "The Voice Kids", może liczyć na stawkę wysokości 3 tysiące złotych za jeden dzień zdjęciowy. 

3/8
Mateusz Pawłowski
ONS

Na drugim miejscu podium znalazł się inny młody aktor "Rodzinki.pl", Mateusz Pawłowski, który za jeden dzień spędzony na planie serialu TVP2 otrzymuje wynagrodzenie rzędu 2,5 tysiąca złotych. A kto zamyka wielką trójkę? To spore zaskoczenie!

4/8
Wiktoria Gąsiewska
ONS

Na trzecim miejscu znalazła się Wiktoria Gąsiewska - aktorka serialu "Rodzinka.pl", a prywatnie dziewczyna Adama Zdrójkowskiego - która za dzień zdjęciowy zarabia 2 tysiące złotych. A kto uplasował się na kolejnych pozycjach?

5/8
Antoni i Kajetan Borowscy
East News

Na stawkę wysokości 1,2 tysiąca złotych za jeden dzień pracy na planie serialu "Przyjaciółki" mogą liczyć bracia bliźniacy Antoni i Kajetan Borowscy.

6/8
M jak miłość: Krystian Domagała czyli serialowy Mateusz jak sie zmienił
Mat. prasowe

Identyczne wynagrodzenie otrzymuje również Krystian Domagała z serialu "M jak miłość".

7/8
Julia Królikowska z Klanu jak wyrosła
East news

Nieco mniej, bo 1 tysiąc złotych, otrzymuje za dzień pracy na planie serialu "Klan", Julia Królikowska.

8/8
Dominika Ostałowska, Hubert Zduniak
ONS

Na ostatniej pozycji znalazł się Hubert Zduniak, syn Dominiki Ostałowskiej, który za dzień pracy na planie "Pierwszej miłości" otrzymuje 800 zł.