Już w najbliższą sobotę, 6 marca o godzinie 21:05, ruszy nowy serial "Piękni i bezrobotni"! W produkcji Polsatu główne role zagrają Robert Górski i Mikołaj Cieślak, ale oprócz mistrzowskiego duetu sceny rozrywkowej w "Pięknych i bezrobotnych" zobaczymy także Wojciecha Kalarusa i Annę Karczmarczyk.

Reklama

Robert Górski i Mikołaj Cieślak wcielą się w role Romka i Gwidona, braci przyrodnich, którzy dowiadują się, że kredyt, który wspólnie zaciągnęli w banku jest teraz 10 razy większy. Romek i Gwidon zostali oszukani przez przyjaciela z dzieciństwa, a obecnie bankiera Wiśniewskiego ( w tej roli Wojciech Kalarus). W każdym odcinku główni bohaterowie będą starać się zarobić na spłatę długu- przyrodni bracia będą łapać rozmaite fuchy, ponieważ żadnej pracy się nie boją! W serialu pojawi się również Krysia, sprzedawczyni ze sklepu osiedlowego, do którego Romek i Gwidon przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady- serialową Krysię zagra Anna Kaczmarczyk.

„Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku Romek i Gwidon szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. „Piękni i bezrobotni” to słodko - gorzka komedia, która z pewnością będzie jednym z największych hitów wiosennej ramówki Polsatu!

Będziecie oglądać? My z pewnością!

Zobacz także: "Komisarz Mama" nowym serialem Polsatu! Kim są bohaterowie?

Zobacz także
Reklama

Główne role w "Pięknych i bezrobotnych" zagrają Robert Górski i Mikołaj Cieślak.

Polsat/Aleksandra Mecwaldowska
Reklama
Reklama
Reklama