Stare zdjęcia z M jak miłość Małgorzata Pieńkowska jak się zmieniła w M jak miłość Dominika Ostałowska jak się zmieniła w M jak miłość Kacper Kuszewski jak się zmienił w M jak miłość Joanna Koroniewska jak się zmieniła w M jak miłość
Stare zdjęcia z M jak miłość
Kto teraz wygląda lepiej?
1/16
Stare zdjęcia z M jak miłość

 

4. listopada 2000 roku wyemitowano 1. odcinek serialu "M jak miłość". Jutro świętujemy 17. rocznicę tego wydarzenia! Czy już wtedy przypuszczano, że będzie to ulubiony serial Polaków? Poznaliśmy w nim losy rodu Mostowiaków - dzieci Lucjana i Basi z ich problemami, wadami, zaletami.

 

Zobacz: W "M jak miłość" romantyczny ślub Natalki i Franka! Jak do niego dojdzie?

 

Marek Mostowiak był czarną owcą w rodzinie i kombinatorem, Małgosia Mostowiak nie dostała się na studia i musiała prowadzić z rodzicami agroturystykę. Wtedy zakochała się w starszym od siebie pisarzu... A Basia z Luckiem nie zdołali utrzymać w tajemnicy tego, że ich najstarsza córka Marysia jest tak na prawdę córką - Zenona Łagody... Na horyzoncie pojawia się Hanka, która myślała, że Mostowikowie doprowadzili do śmierci jej rodziców dlatego ona trafiła do domu dziecka i była żądna zemsty...

Jak wtedy wyglądali aktorzy grający w serialu. Jak zmieniły się dzieci? Kto ma już siwe włosy, a dla kogo czas okazał się łaskawy. Zobaczcie w naszej galerii z pierwszych odcinków "M jak miłość".

 

Zobacz także: W "M jak miłość" dorastały na oczach widzów. Kim są i jak zmieniały się serialowe Natalka i Ula?

2/16
Małgorzata Pieńkowska jak się zmieniła w M jak miłość

Małgorzata Pieńkowska - serialowa Marysia miała tylko 2 letnią przerwę w graniu w serialu. A teraz w M jak miłość gra jej córka Ina Sobala.

Zobacz: Młynarczyk odszedł z "M jak miłość"! A pamiętacie kto jeszcze grał w serialu? Ibisz, Kępka, Więdłocha... GALERIA

3/16
Dominika Ostałowska jak się zmieniła w M jak miłość

Dominika Ostałowska, serialowa Marta, miała chyba najwięcej mężów i mężczyzn w serialu. Obecnie jej postać wyjechała do syna Łukasza... Co jakiś czas wraca na ważne wydarzenia w rodzinnie Mostowiaków. 

Zobacz: Adam Ferency, Julia Pietrucha, Bosak czy Małaszyński - pamiętasz kogo zagrali w "M jak miłość"?

4/16
Kacper Kuszewski jak się zmienił w M jak miłość

Kacper Kuszewski przez 17 lat nieprzerwanie wciela się w Marka Mostowiaka. Z początku Marek był obibokiem i kłamcą. Teraz jest świętym :).

5/16
Joanna Koroniewska jak się zmieniła w M jak miłość

Joanna Koroniewska czyli serialowa Małgosia to była chyba najbardziej kochliwa postać w serialu. Aktorka  (która przeszła największa metamorfozę w czasie grania w MjM) odeszła w 2013 roku i jak na razie podkreśla, że nie zamierza wracać do produkcji. Jednak scenarzyści nigdy nie uśmiercili Gosi, postać przebywa w USA.

6/16
Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek jak się zmienili w M jak miłość

Po Basi i Lucjanie to właśnie Kinga i Piotr Zduńscy są ukochaną parą w "M jak miłość". A to mogła zupełnie inaczej się potoczyć, bo Kasia Cichopek miała zagrać tylko epizod w serialu... A jak widać została na 17 lat. Oboje z Marcinem Mroczkiem zaczęli grac w "M jak miłość"  jako nastolatkowie, a teraz są dorośli i nie dość, ze w serialu maja dwoje dzieci, to w życiu prywatnym również oboje są w szczęśliwych związkach i mają po dwoje dzieci. 

7/16
Rafał Mroczek jak się zmienił w M jak miłość

Młody gniewny Paweł Zduński, który nie miał szczęścia w miłości... I po 17 latach okazuje się, że nic się nie zmieniło w tej kwestii. Pawła gra Rafał Mroczek!

8/16
Małgorzata Kożuchowska jak się zmieniła w M jak miłość

Ulubienica widzów Hanka Mostowiak, która przeszła ogromną metamorfozę i z bycia złą stała się do bólu dobra. W 2011 roku Małgorzata Kożuchowska postanowiła odejść z serialu, ale do tej pory jest nierozerwalnie kojarzona z tą postacią.  Hania Mostowiak zginęła "w kartonach"...

9/16
Witold Pyrkosz pierwsze i ostatnie zdjęcia z M jak miłość

Lucjan Mostowiak, najukochańszy serialowy dziadek, z poczuciem humoru i dobra radą na wszystko. Grający go Witold Pyrkosz odszedł w kwietniu tego roku, dlatego widzowie po 17 latach też będą musieli pożegnać się z Lucjanem... Zobaczymy to w 1329. odcinku "M jak miłość" 14. listopada.

10/16
Teresa Lipowska jak się zmieniła w "M jak miłość"

Teresa Lipowska od 17 lat jest wzorem najlepszej mamy i babci na świecie. Basia Mostowiak ma czas dla wszystkich, pomoże każdemu, współczuje, kocha, pocieszy... Nie ma lepszej!

11/16
Iga Krefft jak się zmieniła w M jak miłość

Serialowe dzieci rosną szybko. Iga Krefft, czyli serialowa Ula - adoptowana córka Hanki i Marka, czyż nie jest to teraz prawdziwa piękność?

12/16
Marcjanna Lelek jak się zmieniła w M jak miłość

Natalia Lelek, gra o 14 lat adoptowaną córkę Hanki i Marka - Natalkę. Niedługo Mostowiakówna, która zmieniała się w kobietę na oczach milionów widzów weźmie ślub!

13/16
Dominika Ostałowska na początku M jak miłość
14/16
Kożuchowska na początku M jak miłość
15/16
Kacper Kuszewski na początku M jak miłość
16/16
Cichopek na początku M jak miłość