Oni grali w M jak miłość
1/18
Oni grali w M jak miłość

Jesteś fanem "M jak miłość" i oglądasz serial od zawsze? A może pamiętasz głównie początki serialu? Mamy dla Was ciekawą galerię z przypomnieniem, kto przewinął się przez słynną "Emkę" i w jakim wątku grał!

Zobacz: Jesteś fanem M jak miłość? Udowodnij to! Sprawdź się w trudnym quizie z ostatniego sezonu serialu

Paweł Małaszyński jako wielka miłość Hanki Mostowiak czy Adam Ferency, który raczej w serialach nie występuje a w "Emce" zagrał szefa radiostacji, na widok którego Kinga bladła ze strachu... 

Zapraszamy do naszej galerii z przypomnieniem kto kogo zagrał w "M jak miłość". Sprawdźcie, czy pamiętacie!

Zobacz także: Koniec sezonu "M jak miłość". Czy Tomek umrze? Co wydarzy się dalej? Zdjęcia z najlepszych momentów

2/18
Marcin Bosak w M jak miłość

Marcin Bosak grał wielką miłość Madzi Marszałek - Kamila. Lekkoduch i narwaniec, chłopak z bogatego domu, który zerwał stosunki ze swoją rodziną. Kiedy Madzia poroniła, oboje nie potrafili odbudować swojego związku. Scenarzyści „wysłali” Kamila do Anglii - jak widać na stałe.

3/18
Adam Ferency w M jak miłość

Adam Ferency zagrał w "M jak miłość" szefa radiostacji, w której pracuje Kinga (Katarzyna Cichopek). To był człowiek wiele wymagający od swoich podwładnych. Każde spotkanie z nim było dla Zduńskiej wielkim stresem. 

4/18
Anna Karczmarczyk w M jak miłość

Ola, którą gra Ania Karczmarczyk była zakochana w Pawle Zduńskim. Zawsze była traktowana przez niego nie jak materiał na przyszłą dziewczynę, a raczej jak młodsza siostra. Paweł uratował ją od porwania na handel żywym towarem, od tego czasu pracowała w Oazie licząc na to, że kiedyś Zduński ją pokocha. Tak się nie stało. A Ola Malinowska wyjechała za granicę ze złamanym sercem.

5/18
Anna Dereszowska w M jak miłość

Anna Dereszowska w "M jak miłość" grała Sandrę, ciotkę małej Zosi (Julia Wróblewska). Sandra była "obywatelką świata". Irlandia, Floryda - szukając przygody, zwiedziła pół świata. Sandra mieszała w życiu Kuby, Irka i Mirki, aż w końcu usunęła się w cień i znowu daleko wyjechała. 

6/18
Bartek Kasprzykowski w M jak miłość

Bartek Kasprzykowski pojawił się w roli adoratora postaci Tamary Arciuch w serialu "M jak miłość", po tym jak Ula porzuciła naukę w szkole policyjnej i zamieszkała u ciotki Anki (Tamara Arciuch). Nastolatka ciągle sprawiała problemy wychowawcze. Kiedy Ula dopuściła się kradzieży, Gruszyńska została wezwana na rozmowę do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. 

W MOPS Anna poznała Jerzego, kierownika ośrodka. Uprzejmy, serdeczny i bardzo przyjaźnie nastawiony Jerzy, którego zagrał Bartek Kasprzykowski od razu podbił serce Anny. Po kilku randkach Anna poczuła, że znalazła faceta, u boku którego może w końcu być szczęśliwa.

Jednak nie na długo... Odwrotnie jak w życiu :).

7/18
Bozena Stachura w M jak miłość

Bożena Stachura w „M jak miłość” wcielała się w postać Grażyny. Najpierw kobieta uwiodła żonatego Marka Mostowiaka, a gdy zmarła Hanka, ponownie próbowała zbliżyć się do mężczyzny. Gdy jej plan nie powiódł się, a ukochany odrzucił jej zaloty, postanowiła zostawić męża i wyjechać z Polski.

8/18
Ewa Goarzelak w M jak miłość

Ewa Gorzelak w "M jak miłość" zagrała Dorotę, atrakcyjną laborantkę, która zaczęła pracę w przychodni w Gródku. Serialowa Maria Zduńska nie była zachwycona, że młoda dziewczyna interesuje się Arturem, lekarzem, który i jej wpadł wtedy w oko. Czas pokazał, że Artur wolał Marysię... 

9/18
Ewa Wencel w M jak miłość

Ewa Wencel wcielała się w Janinę Nowicką. Postać była żoną Staszka i matką Ewy. Po wielu trudnych i pełnych złych doświadczeń latach, odnalazła szczęście u boku Teodora – ukochanego, z którym wyjechała do Kanady.

10/18
Ivan Komarenko w M jak miłość

Ivan Komarenko też grał w "M jak miłość". Wcielał się w Saszę Maksymowicza, studenta wydziału operatorskiego łódzkiej szkoły filmowej. Aby dostać wizę i stały pobyt wziął fikcyjny ślub z Madzią i dał jej za to pieniądze. A potem zniknął... 

11/18
Joanna Osyda Mateusz Janicki w M jak miłość

Joanna Osyda grała w "M jak miłość" Jankę Buford. Była to siostra Eryki. Przyjechała ze Stanów Zjednoczonych. Wnuczka siostry Lucjana. Niedługo po przyjeździe do Polski padła ofiarą brutalnego napadu, po którym odczuwała psychiczny uraz i obawiała się mężczyzn - co wpływało na jej związek z Wojtkiem Markowskim. Potem zakochała się w Marcinie Chodakowskim. Jednak ten najpierw miał dziecko z Kasią, która umarła. Kiedy Janka myślała, że znowu ma szansę, Marcin ją odtrącił. 

Szalenie zakochana w Marcinie nie wytrzymała kolejnego odrzucenia. Janka ze złamanym sercem wyjechała do USA.

12/18
Jolanta Fraszyńska w M jak miłość

Jolanta Fraszyńska grała w "M jak miłość" Zuzę Marszałek, kuzynkę Magdy i Wojciecha. Była nianią dzieci Kingi i Piotrka. Przed laty pracowała jako pielęgniarka, dorabiała prowadząc w jednej z gazet kącik miłosnych porad. A wśród przyjaciół i rodziny była znana z tego, że miała… gigantycznego pecha.

Fraszyńska i Piotr Grabowski grali w "M jak miłość" parę. Zuza i Wiktor wyznali sobie miłość i przenieśli się na stałe do Szwecji!

13/18
Julia Pietruchaw M jak miłość

Julia Pietrucha grała w serialu Alicję – redakcyjną koleżankę Marzeny. Alicja jako dziecko kochała się w Kubie i jako dorosła osoba postanowiła zdobyć jego serce. Przez jakiś czas jej się udało, ale para się rozstała, a Ala zniknęła. 

14/18
Maja Hirsch w M jak miłość

Maja Hirsch przez lata grała najlepszą przyjaciółkę Gosi Mostowiak - Izę. Iza miała wzloty i upadki w serialu, włącznie z próbą samobójczą... Po latach, kiedy Małgosia zrezygnowała z pracy w ich wspólnym biurze projektowym i wyjechała z Warszawy, Iza przeprowadziła się do Krakowa, bo jej mąż dostał ciekawą propozycję objęcia stanowiska dyrektora filii dużego banku.

15/18
Katarzyna Żak w M jak miłość

Katarzyna Żak grała w " M jak miłość" mamę Joasi (Basia Kurdej-Szatan). Dorota umarła w szpitalu na raka trzustki.

16/18
Paweł Małaszyński w M jak miłość

Paweł Małaszyński pojawił się w "M jak miłość" tylko na chwilę w 2003 roku, ale i tak widzowie zapamiętali go w roli Marcina Polańskiego, który był wielką miłością Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Para poznała się w domu dziecka. Spotkali się po latach, a Hanka była już żoną Marka. Polański zachorował na białaczkę, dlatego Hanka w ostatnich dniach Marcina chciała być tylko z nim i uciekła z domu. Marek nie mógł zrozumieć czemu to robi... Ale podobno Hanka już wtedy kochała tyko Marka. 

17/18
Przemek Cypryanski w M jak miłość

Przemek Cypryański wcielił się w "M jak miłość" w postać Kuby. Byłego męża Olgi, który tuż po ślubie adoptował jej syna – Krzysia. Kiedyś był policjantem, później informatykiem, ale pracował też w firmie importującej kamień, która należała do Irka i Mirki. Obecnie mieszka razem z Olgą i Krzysiem w Niemczech.

18/18
Przemek Cypryanski Maciej Jachowski w M jak miłość

Maciej Janachowski grał w "M jak miłość" partnera Mirki (Andżelika Piechowiak) i ojca ich dziecka - Krzysia. 
Irek w młodości popadł w konflikt z prawem. Po latach znów zdecydował się na ryzykowny biznes i trafił przez to za kratki. Jednak odnalazł szczęście u boku apodyktycznej bizneswoman Mirki i prowadził z nią zakład kamieniarski. Rodzina przeniosła się do Poznania.