Anna Guzik w ciąży
ONS

Anna Guzik straciła pracę w "Na Wspólnej" przez ciążę? Mamy komentarz aktorki i producentów serialu!

Anna Guzik w ciąży
ONS

Anna Guzik straciła pracę w "Na Wspólnej" z powodu ciąży? Producenci i sama aktorka zabrali głos w tej sprawie, bo denerwują ich pogłoski, że właśnie z powodu ciąży ograniczono jej rolę. Jak się okazuje, w planach jest nowy wątek z aktorką!

Jako producenci serialu "Na Wspólnej" wyrażamy ogromne zdumienie i oburzenie informacją opublikowaną na łamach "Super Expressu", jakobyśmy - w związku z ciążą - zabronili pani Annie Guzik pracować w naszym serialu. Zawarte w artykule nieprawdziwe informacje nie zostały zweryfikowane z produkcją serialu, biurem prasowym TVN, menadżerką Anny Guzik ani z samą zainteresowaną. Ania - będąc nawet w zaawansowanej ciąży - grała sceny do "Na Wspólnej". Emisja odcinków z jej udziałem zaplanowana jest na marzec i kwiecień 2016 r.  Co więcej, mamy dla Ani (i oczywiście dla Wojtka Błacha - jej serialowego męża) nową, napisaną już, bardzo ciekawą i emocjonującą historię, której realizacja na planie zdjęciowym rozpocznie się, jak tylko Ania zgłosi gotowość do zdjęć - czytamy w oświadczeniu Grażyny Kozłowskiej (Fremantle, producent serialu "Na Wspólnej") i Tomasza Karpińskiego (producent TVN serialu "Na Wspólnej").

Producenci podkreślają, że Anna Guzik była, jest i będzie jedną z najważniejszych bohaterek ich serialu. 

Jesteśmy z Anią w stałym kontakcie, trzymamy za nią mocno kciuki i życzymy jej spokoju w tak ważnych dla niej chwilach - niezakłócanego kłamliwymi  informacjami niektórych mediów.

Anna Guzik również wydała oświadczenie...

Chciałam zapewnić, że wbrew pogłoskom i plotkom, moja  przerwa w zajętościach zawodowych  była zaplanowana i uzgodniona z wszystkimi pracodawcami, którzy wykazali się dużym zrozumieniem mojej obecnej sytuacji i z którymi pozostaję w przyjaznych relacjach. Mam tu na myśli Dyrekcję Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, firmę FremantleMedia Polska czyli  producenta serialu "Na Wspólnej" oraz Formację TV, producenta "Grzeszków na widelcu" - czytamy w oświadczeniu Anny Guzik.

Czyli możemy uspokoić wszystkich fanów - gdy tylko Ania Guzik urodzi, w miarę szybko wróci do pracy.

Zobacz: Anna Guzik zrezygnowała z programu w Polsacie! Jest już kandydatka na jej miejsce...

 

Anna Guzik jest już w siódmym miesiącu ciąży.

Anna Guzik na prezentacji kolekcji Patrizii Aryton

 

Anna Guzik na wiosnę ma zostać mamą bliźniaków. Aktorka skończyła już wszystkie aktywności zawodowe i przygotowuje się na przyjście dzieci na świat.

Anna Guzik wchodzi przez wielkie drewniane drzwi
EAST NEWS

 

Po powrocie z urlopu macierzyńskiego czeka na Annę Guzik nowy wątek w serialu "Na Wspólnej".

Anna Guzik na jesiennej ramówce TVN
ONS

 

Więcej na temat Anna Guzik Na Wspólnej
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04