W 3784 odcinku serialu "Na Wspólnej" nie obędzie się bez emocji. Sławek nie chce słyszeć o odejściu z pracy w policji, do czego namawia go Renata. Nie podoba mu się także fakt, że córka chce zostać w Polsce i przerwać staż w Niemczech ze względu na obawy przed stanem zdrowia ojca (spowodowanym postrzeleniem). Oli udaje się wygrać sprawę swojego klienta, który odzyskuje córkę. Niestety w jej prywatnym życiu zachodzą komplikacje. Córka Czerskiego nie chce, aby ta spotykała się z jej ojcem. Postanawia z nim zamieszkać i ma w planach, aby rodzice znowu byli razem. U Mani sytuacja również nie wygląda kolorowo.

Reklama

Mania z "Na wspólnej" jest w ciąży?

W najnowszych odcinkach serialu "Na Wspólnej" na Pleyerze można zobaczyć odcinki, które w przyszłym tygodniu pojawią się w telewizji. Jednym z bardziej intrygujących wątków jest ten związany z Manią (Zuzanną Kaszub). Dziewczynę od jakiegoś czasu bardzo boli brzuch, a lekarze nieustannie odwołują wizyty.

Kiedy Mania siedziała przed barem babci. Podeszła do niej Monika (Sylwia Gliwa), która przejęła się, że nastolatka siedzi sama i smutna przed barem.

Co ty płaczesz? Coś się stało? Gdzie jest mama?
- zadała pytanie Monika.

Mania odpowiedziała, że jej mama jest w biurze, a ona sama wyszła, bo ma dosyć tego, że wszyscy ją odsyłają i ignorują. Monika nie wiedziała, o co chodzi i poprosiła nastolatkę o wyjaśnienie.

Coś mi jest. Cały czas wymiotuje, brzuch jak balon. Nie mieszczę się w spodnie
- wyznała Mania.
Mania "Na wspólnej"
Player.pl

Monika się przeraziła, kiedy usłyszała te słowa, ale Mania szybko uspokoiła ciotkę, że nie jest w ciąży. U lekarza dziewczyna dostała wyłącznie tabletki na ból brzucha, a wizyta, która miała odbyć się tego dnia, została przełożona.

Zobacz także
Ja naprawdę nie wytrzymam, wszystko mnie boli. Jestem cała spuchnięta.
- powiedziała z łzami w oczach córka Żanety.

Nagle podeszła Żaneta (Anna Guzik), która powiedziała, że udało jej się załatwić termin na badania za tydzień. Monika była w szoku, że dopiero w tak odległym terminie dziewczyna ma być przebadana i postanowiła pomóc. Niemalże cudem umówiła wizytę do swojej pani ginekolog. Wizyta rozwiała wszelkie wątpliwości. Na szczęście Mania trafiła w dobre ręce, a diagnoza brzmiała, że najprawdopodobniej ma endometriozę.

To taki stan, w którym tkanka podobna do endometrium znajduje się poza jamą macicy. Nie ma jak wydostać się z organizmu, kiedy miesiączkujesz. Robią się blizny, zrosty, torbiele i przewlekły stan zapalny, dlatego źle się czujesz i wszystko cię boli
- powiedziała Mani lekarka.
Reklama

Okazało się, że aktualnie Mania nie musi przechodzić operacji. Dostała specjalne leki, które mają ułatwić jej komfort życia. W gabinecie dostała także zastrzyk przeciwbólowy.

Monika "Na wspólnej"
Player.pl
Mania z "Na wspólnej"
Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama