Dorota Segda wróci do Na dobre i na złe?

Szykuje się wielki powrót w "Na dobre i na złe"! Kto chce znów grać w serialu? "Jeśli scenariusz byłby dobrze..."

Dorota Segda wróci do Na dobre i na złe?

Dorota Segda po ponad 10 latach wróci do serialu "Na dobre i na złe"? Okazuje się, że aktorka nie wyklucza, że znów zobaczymy ją w szpitalu w Leśnej Górze! Wierni fani telenoweli o perypetiach lekarzy z pewnością pamiętają serialową Agatę Kwiecińską, dyrektor szpitala, która wiele lat temu zniknęła z "Na dobre i na złe". Teraz okazuje się, że Dorota Segda, która zagrała Kwiecińską, w rozmowie z Faktem przyznaje, że chętnie wróci na plan serialu! Aktorka ma jednak pewne wymagania... Jakie? 

Dorota Segda wróci do "Na dobre i na złe"?

Aktorka w rozmowie z dziennikiem przyznała, że z chęcią wróciłaby do szpitala w Leśnej Górze. Dorota Segda dodała jednak, że wszystko zależne jest od scenariusza.

Jeśli scenariusz byłby dobrze napisany i byłoby coś ciekawego do zagrania, to oczywiście wróciłabym do "Na dobre i na złe". Proszę wziąć pod uwagę, że grałam tam dyrektora szpitala, a teraz jestem rektorem uczelni w Krakowie. W moim życiu więc cały czas ktoś nazywa mnie szefową- przyznała gwiazda.

Chcielibyście, żeby Dorota Segda wróciła do serialu "Na dobre i na złe"? 

Zobacz także: Dorota Segda w nowej „Urodzie Życia”: „Walczyliśmy z mężem o własne dzieci. Zrobiliśmy wszystko. Ale się nie udało”

Dorota Segda nie wyklucza, że kiedyś pojawi się w "Na dobre i na złe".

Dorota Segda na premierze spektaklu "Happy Now"
Akpa

Aktorka ponad 10 lat temu odeszła z serialu.

Dorota Segda
East News

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

50 twarzy Henia... Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22