Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Zwiastun filmu "Botoks"

SZOKUJĄCY, bezkompromisowy, odważny - jest zwiastun filmu "Botoks" Patryka Vegi bez cenzury! Musicie to zobaczyć!

Zwiastun filmu "Botoks"

W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Patryka Vegi - "Botoks". Bez cenzury - czyli szokujący, odważny, bezkompromisowy. Vega tym razem uderza w służbę zdrowia i robi to ze zdwojoną siłą. W zwiastunie nie brakuje ostrych i brutalnych scen. 

 

Zobacz: Patryk Vega o sukcesie „Pitbulla’’: To, co się stało, przeszło najśmielsze oczekiwania

 

Zwiastun filmu "Botoks" Patryka Vegi bez cenzury

W nowym filmie "Botoks" pojawi się cała plejada gwiazd - Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska, Tomasz Oświeciński, Grażyna Szapołowska, Sebastian Fabijański, Kasia Warnke, Janusz Chabior czy Piotr Stramowski. Co mówi Vega o swoim filmie?

Tytuł filmu to „Botoks” i jest to hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia. Film powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędziłem kilka miesięcy i myślę, że po raz pierwszy służba zdrowia zostanie pokazana tak mocno i bezkompromisowo. - mówi Vega w rozmowie z TeleMagazynem. 

Zwiastun wzbudza ogromne emocje wśród fanów Vegi. Fani są podzieleni w swoich opiniach: 

Vega rzuca raz w roku odgrzewany kotlet, z tą samą (źle dobraną) obsadą, z masą przekleństw, z pokazywaniem każdego w złym świetle, ze stereotypowymi postaciami, z negatywnym nastawieniem do życia... Widownia ma się rzucić do kin i bić brawo? 

Czy Pan Vega nie potrafi już zrobić filmy bez rzucania urwami? Bo jedyne co zapamietałam ze zwiastunu to same wulgaryzmy...

Zapowiada się kolejny ciekawy dobry film Vegi, jedynie co jest nie fajne to to że od pierwszego nowego pitbulla są te same postacie i już nie wiem czy z kim mam kojarzyć Marcina... - piszą internauci.

Zwiastun "Botoksu" obejrzało już ponad 1,8 mln fanów! Czy przełoży się to na frekwencję w kinach? Premiera już 29 września!

 

Zobacz także: Krzysztof Gojdź zagra w nowym filmie Patryka Vegi! Jak to się stało i kogo zagra lekarz?

 

 

Zwiastun filmu Botoks

 

Zwiastun filmu Botoks
Facebook

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41