Piotr Woźniak-Starak, raper L.U.C.
Facebook

"Pływaliśmy na tej feralnej motorówce" Szokujące wyznanie przyjaciela Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak, raper L.U.C.
Facebook

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy i prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku w niedzielę, 18 sierpnia, na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki i przez cztery dni był poszukiwany na jeziorze. Piątek dnia odnaleziono jego ciało, o czym poinformował wiceszef MSWiA. Teraz producenta wspominają bliscy i przyjaciele. Wśród nich jest również jego przyjaciel, raper L.U.C, który opublikował szokujący wpis na Facebooku. Okazuje się bowiem, że kilka dni przed wypadkiem pływał feralną motorówką z Piotrem Woźniakiem-Starakiem!

Przyjaciel wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Raper L.U.C jest pierwszą osobą, która tak dużo napisała o Piotrze Woźniaku-Staraku po jego śmierci. Okazało się bowiem, że mężczyźni przyjaźnili się ze sobą, choć raper to ukrywał, by chronić prywatność Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni przed jego śmiercią L.U.C spędził z nim czas i pływali razem feralną motorówką.  Raper wyznał, że Piotr kochał prędkość i adrenalinę. 

Zginął mój kumpel... Nazywałem go wilkiem z Mazur lub młodym Starkiem. 

Kochał prędkość i adrenalinę, konstruował wynalazki, robił wspaniałe filmy, żył na pełnych obrotach. 

Ciężko mi uwierzyć, że to zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Rest in Extreme Peter Stark. (...)

Dla mnie to mistyczna, osobista i refleksyjna historia. Kilkanaście dni temu pisałem Wam że spotkałem bogatego kumpla. Nie piszę Wam o wielu rzeczach szanując prywatność ludzi, ale tym kumplem był właśnie Piotr, z którym pływałem po Mazurach m.in. na tej feralnej motorówce z napisem „live and let die...” Po tych wojażach miałem trochę przemyśleń o życiu, kasie, karierze, wyborach, wartosciach, ryzyku... - napisał raper.

L.U.C wyjawił również, że przez kilka dni przed śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka gnębiły go koszmarne sny. Natomiast w noc zaginięcia przyjaciela śniło mu się, że utonęła jego ukochana. Raper podkreślił, że śmierć Piotra jest dla niego zarówno ciosem, jak i przestrogą oraz nauczką. 

Odszedł świetny producent, pozytywny wariat, człowiek o wielkim sercu, który kochał się dzielić swoim szczęściem z innymi i jak każdy z nas wojował ze swoimi demonami.

Dziękuję Ci za wspólne chwile Wilku z Mazur. 

Niech Twoja śmierć nauczy nas pokory i naoliwi nam hamulce - napisał raper.

 

Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia. Po paru dniach odnaleziono jego ciało.

Piotr Woźniak-Starak
instagram

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat

Piotr Woźniak-Starak
Instagram

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53