Piotr Woźniak-Starak
instagram

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ratownicy odnaleźli producenta filmowego po czterech dniach poszukiwań na jeziorze Kisajno na Mazurach. 39-latek wraz z 27-letnią koleżanką wypłynęli w nocy z 17 na 18 sierpnia motorówką. Niestety, jeden z manewrów nie udał się i para wpadła do jeziora. Mieszkance Łodzi udało się wydostać na brzeg. Piotrowi Woźniakowi-Starakowi zabrakło szczęścia... 

Wiadomość o śmierci 39-letniego producenta filmowego, prywatnie męża Agnieszki Woźniak-Starak, przekazał w czwartek z samego rana wiceszef MSWiA. Przyjaciele i bliscy pożegnali kolegę w mediach społecznościowych. Ich wpisy chwytają za serce. Zobaczcie sami!

1/9
Borys Szyc żegna Piotra Woźniaka Staraka

Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Jedną z pierwszych osób, które pożegnały Piotra Woźniaka-Staraka w mediach społecznościowych, był Borys Szyc. Aktor zagrał w wyprodukowanym przez producenta filmie "Sztuka kochania".  

Nie mam słów Piotrula. Żegnaj przyjacielu. Braszku. Odpoczywaj w spokoju. @pwsas - napisał w sieci.

Zobacz także: Co się dzieje z kelnerką, która płynęła z Woźniakiem-Starakiem? Jej miejsce w pracy zajęła inna osoba

2/9

Paulina Krupińska również przyjaźniła się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jej mąż często jeździł z nim na zagraniczne wyprawy. Poruszona tą tragedią modelka napisała w sieci:

Piotruś ❤️Spoczywaj w pokoju 🕯🙏🏼

Z kolei Magda Steczkowska napisała, że jest całym sercem z żoną Piotra, Agnieszką Woźniak-Starak. 

Do zobaczenia, Piotr...🖤 Aga, całym sercem jesteśmy z Tobą i Waszymi bliskimi❤️Brak mi słów...

3/9
Piotr Woźniak-Starak
Instagram

Piotra Woźniaka-Staraka wspomniała też Kasia Sowińska. Gwiazdy znały się ponad 20 lat! 

Odkąd pamiętam a znaliśmy się ponad 20 lat ... Zawsze z błyskiem w oku, ogromną pasją do kina i wielką miłością do swoich bliskich. Zawsze serdeczny, przyjacielski, pomocny i szczery. Kochałeś robić filmy i zawsze jak o nich opowiadałeś to widać było w tobie tę radość i szczęście. Takiego Cię zapamiętam Piotruś ! ... Szczęśliwego. ... Serce pęka .... będzie nam wszystkim cię bardzo brakowało. Spoczywaj w spokoju .

4/9

Znanego producenta filmowego pożegnała także Ewa Minge.

Każdy człowiek , który odchodzi w inny wymiar budzi smutek . Zwłaszcza młodzi , pełni życia, znani ludzie budzą w nas refleksje . Trzymałam kciuki za ich miłość , broniąc jej kształtu i wolności przed absurdalną krytyką i złośliwościami , które wręcz wylewały się w mediach , kiedy odkryli swoje uczucia . Mieli wszystko a to u nas drażni , nie potrafimy cieszyć się cudzym szczęściem . Ona piękna jak z bajki , on bajecznie bogaty . Mogło drażnić . Mało kto zauważał pod nazwiskiem wrażliwego człowieka , piekielnie zdolnego i ciepłą dziewczynę , którym przydarzyła się cudowna miłość . Jedyne czego teraz mogę życzyć tej dziewczynie , to oby nikt nie żerował na jej niewątpliwym dramacie ,dopisując kolejne scenariusze, domniemania i inne historie . Jedno jest pewne , została osierocona miłość . A ta ,czy pod postacią żony , matki czy przyjaciół ma ten sam, niewyobrażalnie bolesny wymiar . Nie pogłębiajmy tego cierpienia . Siły życzę - czytamy w jej wpisie na Instagramie. 

5/9

Koleżanka Ewy Minge z branży, Joanna Przetakiewicz, również nie omieszkała w ciepłych słowach pożegnać zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr, niech Anioły nad Tobą czuwają 💔Byłeś postacią wielowymiarową. Wielki talent, inteligencja, kreatywność, wspaniałe poczucie humoru oraz to, co najcenniejsze i podziwiam najbardziej - dobre serce i miłość do ludzi 💔Trudno sobie wyobrazić cierpienie najbliższych. Tak bardzo będzie im Ciebie brakowało. Współczuję z całego serca @aga_wozniak_starak ♥️ PS. To szczególny moment, kiedy kulturalni ludzie okazują sobie TYLKO I WYŁĄCZNIE WSPARCIE I SERCE ♥️ Myślą i mówią CIEPŁO o zmarłym - czytamy w jej wpisie. 

6/9

Piotra Woźniaka-Staraka pożegnała również Dorota Gardias. Okazuje się, że poznali się w pracy. 

Tak go poznałam... nagrywaliśmy materiały do programu na Mazurach, lata temu... Mówili Pan Milioner... okazał się po prostu Piotrkiem, miłym, równym gościem. W ubiegłą środę w Sopocie przywitał się serdecznie z daleka, przyjaźnie uśmiechną... bo zawsze był przyjazny, uprzejmy i pomocny ludziom. Piotrek... niech Ci tam dobrze będzie ... wielki, wielki smutek... - napisała pogodynka. 

7/9

Joanna Racewicz wie, co to znaczy stracić bliską osobę w tragicznych okolicznościach. Dlatego jej wpis na Instagramie tym bardziej chwyta za serce.

Piotr Woźniak-Starak. Tyle słów ciągle z każdej strony, a potrzebna cisza. Obecność. Krótkie: „jestem”. I modlitwa. Za Piotra i Tych, Co Zostali [*][*][*]  - napisała dziennikarka. 

8/9
Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Maria Sadowska, która była reżyserką "Sztuki kochana", w swoim emocjonalnym wpisie nazwała Piotra wizjonerem. Dodała, że producent filmowy miał niespotykane pomysły i rozmach. Sadowska wiele mu zawdzięcza. 

To On przekonał inwestorów, że kobieta taka jak ja będzie dobrym reżyserem wysokobudżetowego filmu jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", co wcale nie było oczywiste. Dbał o każdy najmniejszy szczegół i drobiazgowo przygotowywał każdy detal swoich filmowych projektów. Nigdy nie odpuszczał na żadnym polu, co przynosiło świetne artystyczne efekty. Był też dobrym przyjacielem. Można było na niego liczyć. Często wystarczył jeden telefon... Kiedy zamarzyłam o łódce na mój ślub od razu zaoferował się, że sam nas nią zawiezie na wesele... Piotr miał energię i nowoczesny sposób myślenia. To wielka strata dla polskiego kina. Pozostanie po nim dziura zarówno w sercach wielu osób, jak i na rynku filmowym - napisała.

 

9/9
Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotra Woźniaka-Staraka pożegnała również Anna Kalczyńska. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" opublikowała na Instagramie wzruszający wpis. 

Piotrze. Dziękuję za wspólne chwile, zawsze radosne. Dziękuję za chęć pomocy, bo zawsze byłeś pierwszy i gotowy. 
Agnieszko, Pani Anno, Pani Julio, Panie Jerzy, najgłębsze wyrazy wspolczucia💔