Żora Korolyov nie żyje. Śmierć 34-letniego tancerza, znanego z "Tańca z Gwiazdami", była ogromnym ciosem dla jego rodziny i przyjaciół. We wzruszającym wpisie Żorę żegna Patricia Kazadi, która miała okazję poznać Korolyova już kilkanaście lat temu. Grali razem w serialu "Egzamin z życia" w TVP, a prywatnie przyjaźnili się. Jej wpis chwyta za serce.

Reklama

Patricia Kazadi żegna Żorę Korolyova

O śmierci Żory jako pierwszy poinformował muzyk Czadoman, zaraz potem tragiczną wiadomość potwierdziła partnerka tancerza. Według doniesień Super Expressu tancerz, który sławę zdobył dzięki udziałowi w show "Taniec z Gwiazdami", zmarł w wyniku zapalenia serca mięśniowego. W mediach społecznościowych przez cały dzień pojawiają się wzruszające kondolencje oraz wspomnienia gwiazd, które miały okazję współpracować z Żorą.

East News

Wyjątkowo blisko Żory była Patricia Kazadi. Aktorka miała okazję wystąpić z tancerzem w jednym z odcinków "Jak oni śpiewają", grali również razem w hitowym serialu "Egzamin z życia" w TVP 2. Byli ze sobą bardzo zżyci:

Przeglądam stare zdjęciu z okresu kiedy byłeś mi jak brat. Zawsze byłeś przy mnie w ważnych momentach, zawsze mnie wspierałeś. A ja stałam zawsze za Tobą. To Ty motywowałeś mnie do tego abym śpiewała, komponowała jak najwięcej. Znałeś każdy tekst mojej piosenki - tyle wspólnych występów, rodzinnych spotkań, uśmiechu i wzruszeń - pisze Patricia.

TRICOLORS/East News

Patricia wspomina Żorę jako bardzo ciepłego człowieka, wspaniałego artystę oraz świetnego męża i tatę:

Wrzucam dziś Twoje, nasze zdjęcia w kolorze - bo taką osobą byłeś. Barwną, ciepła, pełną pasji i energii. Byłeś Artystą pełną gębą. Nachodzi mnie dziś refleksja że mogłam częściej dzwonić, być bardziej obecna- ale przyszło życie w biegu, wszystko wydaje się być ważniejsze bo przecież mamy jeszcze tyle czasu na to aby „pobyć”. Okazuje się, że jednak łatwo się w tej kwestii przeliczyć... Żałuję i jest mi z tym ciężko. Tak młody, wspaniały Tata, Syn... „Gdziekolwiek jesteś daj mi znak, co po drugiej stronie? Powiedz, że lepiej Ci tam” - dodała Kazadi.

TRICOLORS/East News

Swój wpis aktorka zakończyła krótkim:

Zobacz także

Odpoczywaj w spokoju ????????✨????

Żora zmarł w wieku 34 lat. Miał 10-letnią córkę, Sonię.

Zobacz także: Żora Korolyov tuż przed śmiercią publikował wiadomości. Opowiadał o swoich planach

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama