Żora Korolyov i Patricia Kazadi w Jak oni śpiewają
Piotr BLAWICKI/East News
Newsy

Żora Korolyov nie żyje. Patricia Kazadi: "Zawsze byłeś przy mnie"

Patricia Kazadi i Żora Korolyov byli bardzo blisko ze sobą - przez lata przyjaźnili się, grali razem w serialu i pracowali przy programach telewizyjnych.

Żora Korolyov nie żyje. Śmierć 34-letniego tancerza, znanego z "Tańca z Gwiazdami", była ogromnym ciosem dla jego rodziny i przyjaciół. We wzruszającym wpisie Żorę żegna Patricia Kazadi, która miała okazję poznać Korolyova już kilkanaście lat temu. Grali razem w serialu "Egzamin z życia" w TVP, a prywatnie przyjaźnili się. Jej wpis chwyta za serce.  

Siostry Kazadi bały się oceny Idy w finale "Dance, dance, dance". Co o ich tańcu współczesnym naprawdę myśli jurorka?

Patricia Kazadi żegna Żorę Korolyova 

O śmierci Żory jako pierwszy poinformował muzyk Czadoman, zaraz potem tragiczną wiadomość potwierdziła partnerka tancerza. Według doniesień Super Expressu tancerz, który sławę zdobył dzięki udziałowi w show "Taniec z Gwiazdami", zmarł w wyniku zapalenia serca mięśniowego. W mediach społecznościowych przez cały dzień pojawiają się wzruszające kondolencje oraz wspomnienia gwiazd, które miały okazję współpracować z Żorą.

Żora Korolyov w Jak oni śpiewają
East News

Wyjątkowo blisko Żory była Patricia Kazadi. Aktorka miała okazję wystąpić z tancerzem w jednym z odcinków "Jak oni śpiewają", grali również razem w hitowym serialu "Egzamin z życia" w TVP 2. Byli ze sobą bardzo zżyci:

Przeglądam stare zdjęciu z okresu kiedy byłeś mi jak brat. Zawsze byłeś przy mnie w ważnych momentach, zawsze mnie wspierałeś. A ja stałam zawsze za Tobą. To Ty motywowałeś mnie do tego abym śpiewała, komponowała jak najwięcej. Znałeś każdy tekst mojej piosenki - tyle wspólnych występów, rodzinnych spotkań, uśmiechu i wzruszeń - pisze Patricia.

Żora Korolyov i Patricia Kazadi razem
TRICOLORS/East News

Patricia wspomina Żorę jako bardzo ciepłego człowieka, wspaniałego artystę oraz świetnego męża i tatę:

Wrzucam dziś Twoje, nasze zdjęcia w kolorze - bo taką osobą byłeś. Barwną, ciepła, pełną pasji i energii. Byłeś Artystą pełną gębą. Nachodzi mnie dziś refleksja że mogłam częściej dzwonić, być bardziej obecna- ale przyszło życie w biegu, wszystko wydaje się być ważniejsze bo przecież mamy jeszcze tyle czasu na to aby „pobyć”. Okazuje się, że jednak łatwo się w tej kwestii przeliczyć... Żałuję i jest mi z tym ciężko. Tak młody, wspaniały Tata, Syn... „Gdziekolwiek jesteś daj mi znak, co po drugiej stronie? Powiedz, że lepiej Ci tam” - dodała Kazadi.

Żora Korolyov i Patricia Kazadi przyjaźnili się
TRICOLORS/East News

Swój wpis aktorka zakończyła krótkim:

Odpoczywaj w spokoju 🙏🏽✨🦋

Żora zmarł w wieku 34 lat. Miał 10-letnią córkę, Sonię. 

Zobacz także: Żora Korolyov tuż przed śmiercią publikował wiadomości. Opowiadał o swoich planach

 

Żora Korolyov nie żyje. Żegnają go partnerki z Tańca z Gwiazdami
TRICOLORS/EAST NEWS/ Adam Jankowski/REPORTER/East News
Newsy
Żora Korolyov nie żyje. Dominika Gwit i Katarzyna Cerekwicka żegnają partnera z "Tańca z Gwiazdami" 
Śmierć młodego tancerza wstrząsnęła wszystkimi. Gwiazdy i byłe partnerki taneczne z "Tańca z Gwiazdami" opublikowały poruszające wpisy.

Gwiazdy żegnają Żorę Korolyova. W miniony wtorek wieczorem wszystkie media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci młodego tancerza, który odszedł w wieku zaledwie 34 lat. Śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła wszystkimi, a gwiazdy, które występowały z nim w "Tańcu z Gwiazdami" zaczęły publikować poruszające pożegnania, wspólne zdjęcia i pamiątkowe nagrania... Zobaczcie, co napisały Dominika Gwit, Katarzyna Cerekwicka i Karolina Gorczyca, z którymi występował Żora Korolyov. Dominika Gwit i Karolina Gorczyca żegnają Żorę Korolyova Żora Korolyov odszedł nagle w wieku 34 lat. Według nieoficjalnych doniesień "Super Expressu" przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. Żora Korolyov zmarł we wtorek 21 grudnia. Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawnia informatorka "Super Expressu".  Smutną wiadomość o śmierci tancerza potwierdziła Ewelina Bator, z którą Żora Korolyov przez pięć lat tworzył szczęśliwy związek. Partnerka tancerza opublikowała w sieci poruszający i bardzo osobisty wpis.  Zobacz także:  Nie żyje Żora Korolyov. Żegna go ukochana: "Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat" Śmierć Żory Korolyova wstrząsneła również jego byłymi partnerkami z "Tańca w Gwiazdami". Piękne pożegnania opublikowały w sieci Dominika Gwit, Katarzyna Cerekwicka i Karolina Gorczyca. Hello from the other side Żora .. 😭 To był nasz ostatni ziemski taniec .. Zatańczymy jeszcze piękniej... Po drugiej stronie .. @zorakorolyov  🖤 śpij spokojnie 🙏- napisała Karolina Gorczyca. Aktorka opublikowała na Instagramie...

Żora Korolyov nie żyje
East News, Tricolors, Tomasz Urbanek/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Nie żyje Żora Korolyov. Tancerz miał tylko 34 lata 
O śmierci Żory Korolyova z "Tańca z Gwiazdami" poinformował Czadoman.

Żora Korolyov nie żyje. Wiadomość o śmierci tancerza znanego z "Tańca z Gwiazdami" przekazał Czadoman na swoim profilu na Facebooku. Śmierć Żory jest szokiem dla wszystkich.  Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. 🖤 - napisał na Facebooku Znane są nieoficjalne przyczyny śmierci 34-letniego tancerza.  "Taniec z Gwiazdami": Nie żyje Żora Korolyov. Przyczyny śmierci Śmierć Żory Korolyova zszokowała świat mediów. Tancerz "Tańca z Gwiazdami" miał zaledwie 34 lata. Śmierć przyszła nagle. Tragiczną wiadomość przekazał w mediach Czadomen, który Żorę poznał dzięki udziałowi w tanecznym show. Muzyk opublikował w sieci ostatnią wiadomość, jaką otrzymał od tancerza. Żora Korolyov pamiętał o jego urodzinach i złożył mu życzenia. Dziś życzliwość gwiazdora "Tańca z Gwiazdami" pozostanie tylko wspomnieniem...  To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. 🖤 Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie... ⌛ - napisał Czadoman na Facebooku Jak nieoficjalnie informuje Super Express, przyczyną śmierci Żory Koroliova było było zapalenie mięśnia sercowego. Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawnia informatorka "Super Expressu".  Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.  Zobacz także:  Żora Korolyov nie żyje. Osierocił 10-letnią córkę Sonię Sophię Zobacz także:  Nie żyje Żora Korolyov. Żegna go ukochana: "Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat" Śmierć Żory Korolyova z "Tańca z Gwiazdami" jest szokiem dla wszystkich. Fani programu, którzy...

Była Żory Korolyova o śmierci tancerza
TRICOLORS/EAST NEWS/ VIPHOTO/East News
Newsy
Była żona Żory Korolyova o dramacie córki: "Wczoraj planował zabrać Sonię na spacer i kolację..."
Żora Korolyov zmarł nagle w wieku 34 lat. Była żona tancerza opublikowała poruszający wpis, w którym zdradza, jaki dramat przechodzi teraz ich córka. Dziewczynka miała się wczoraj spotkać z ukochanym tatą.

Anna Kuznetsova opublikowała na Instagramie poruszający wpis dotyczący śmierci byłego męża i pokazała jego czarno-białe zdjęcie. Była żona Żory Korolyova zdradziła, jak bardzo trudny czas przechodzi teraz ich 11-letnia córka, która właśnie wczoraj była umówiona na spotkanie z ukochanym tatą. Zobaczcie, co o byłym mężu i swojej córeczce napisała Anna Kuznetsova. Była żona tancerza zwróciła się do jego partnerki i rodziny... Ten wpis porusza do łez.  Była żona Żory Korolyova pisze o rozpaczy córki po śmierci taty Śmierć Żory Korolyova poruszyła wszystkich fanów. Młody tancerz, który zdobył ogromną popularność dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami", zmarł nagle w wieku zaledwie 34 lat. Żora Korolyow osierocił ukochaną córeczkę Sonię i zostawił swoją partnerkę, z którą przez pięć lat tworzył szczęśliwy związek. Według nieoficjalnych ustaleń "Super Expressu" przyczyną śmierci Żory Korolyova było zapalenie mięśnia sercowego.  Śmierć Żory Korolyova zasmuciła wiele gwiazd. Poruszające pożegnania opublikowali m.in. Katarzyna Cerekwicka i Karolina Gorczyca, z którymi tancerz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Zobacz także:   Nie żyje Żora Korolyov. Żegna go ukochana: "Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat" Wiadomość o śmierci Żory Korolyova zasmuciła również byłą żonę tanceraz. Anna Kuznetsova początkowo opublikowała jedynie bardzo krótki, choć wymowny komentarz podczas relacji na InstaStories. Teraz była żona tancerza opublikowała poruszający wpis, w którym pisze o ogromnym dramacie ich córeczki. Wczoraj odszedł od nas Żora Korolyov. Miał zaledwie 34 lata i choć osiągnął już tak wiele, miał przecież jeszcze tak strasznie dużo do zrobienia... Mimo...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik