Żora Korolyov nie żyje. Żegnają go partnerki z Tańca z Gwiazdami
TRICOLORS/EAST NEWS/ Adam Jankowski/REPORTER/East News
Newsy

Żora Korolyov nie żyje. Dominika Gwit i Katarzyna Cerekwicka żegnają partnera z "Tańca z Gwiazdami" 

Śmierć młodego tancerza wstrząsnęła wszystkimi. Gwiazdy i byłe partnerki taneczne z "Tańca z Gwiazdami" opublikowały poruszające wpisy.

Gwiazdy żegnają Żorę Korolyova. W miniony wtorek wieczorem wszystkie media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci młodego tancerza, który odszedł w wieku zaledwie 34 lat. Śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła wszystkimi, a gwiazdy, które występowały z nim w "Tańcu z Gwiazdami" zaczęły publikować poruszające pożegnania, wspólne zdjęcia i pamiątkowe nagrania...

Zobaczcie, co napisały Dominika Gwit, Katarzyna Cerekwicka i Karolina Gorczyca, z którymi występował Żora Korolyov.

"Taniec z Gwiazdami": Dominika Gwit nie chciałaby powtórzyć udziału w show! "Dużo mnie to kosztowało"

Dominika Gwit i Karolina Gorczyca żegnają Żorę Korolyova

Żora Korolyov odszedł nagle w wieku 34 lat. Według nieoficjalnych doniesień "Super Expressu" przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. Żora Korolyov zmarł we wtorek 21 grudnia.

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawnia informatorka "Super Expressu". 

Smutną wiadomość o śmierci tancerza potwierdziła Ewelina Bator, z którą Żora Korolyov przez pięć lat tworzył szczęśliwy związek. Partnerka tancerza opublikowała w sieci poruszający i bardzo osobisty wpis. 

Zobacz także: Nie żyje Żora Korolyov. Żegna go ukochana: "Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat"

Partnerka żegna Żorę Korolyova
Instagram @ewelina.bator

Śmierć Żory Korolyova wstrząsneła również jego byłymi partnerkami z "Tańca w Gwiazdami". Piękne pożegnania opublikowały w sieci Dominika Gwit, Katarzyna Cerekwicka i Karolina Gorczyca.

Hello from the other side Żora .. 😭
To był nasz ostatni ziemski taniec ..
Zatańczymy jeszcze piękniej...
Po drugiej stronie ..
@zorakorolyov 🖤 śpij spokojnie 🙏- napisała Karolina Gorczyca.

Aktorka opublikowała na Instagramie nagranie ze swojego występu z tancerzem.

Zobacz także: Żora Korolyov nie żyje. Osierocił 10-letnią córkę Sonię Sophię

 

Kilka słów opublikowała również Dominika Gwit. Aktorka nie ukrywa smutku po śmierci swojego partnera z "Tańca z Gwiazdami".

To jest jakiś okrutny żart.... Brak mi słów. Żora... 🖤 Spoczywaj w pokoju- napisała gwiazda.

 

Wśród gwiazd, z którymi Żora Korolyov tańczył w telewizyjnym show była również Katarzyna Cerekwicka. Piosenkarka opublikowała krótki wpis dotyczący tancerza. Piosenarka nie ukrywa, że jest wstrząśnięta śmiercią Żory Korolyova.

Nie mogę w to uwierzyć…i nie chcę!
Żorka💔- napisała gwiazda.

 

Żora Korolyov z byłą żoną
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Żora Korolyov nie żyje. Była żona opublikowała wymowny wpis w sieci. Byli parą przez osiem lat...
Śmierć młodego tancerza wstrząsnęła wszystkimi. Na smutną wiadomość zareagowała była żona i matka jego córki, Anna Kuznetsova.

Anna Kuznetsova podczas relacji na InstaStories opublikowała wymowny wpis, w którym odnosi się do bardzo smutnych informacji o śmierci Żory Korolyova. Znana trycholożka, która często pojawia się w telewizji śniadaniowej jako ekspert od pielęgnacji włosów, w przeszłości tworzyła związek z tancerzem. Para wzięła ślub i doczekała się córeczki, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Teraz była żona zareagowała na śmierć Żory Korolyova.  Wymowny wpis byłej żony Żory Korolyova Śmierć 34-letniego tancerza wstrząsnęła wszystkimi. Żora Korolyov zmarł 21 grudnia, a według nieoficjalnych informacji "Super Expressu" przyczyną jego śmierci było zapalenie mięśnia sercowego. Odejście tancerza zasmuciło wiele gwiazd, które poznał m.in. na planie "Tańca z Gwiazdami". Żora Korolyov zostawił partnerkę, Ewelinę Bator i osierocił ukochaną córeczkę Sonię.  Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️ Wierzcie mi - też w to nie wierzę Długo nie uwierzę I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy... - napisała  na Instagramie Ewelina Bator. Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami" żegna Żorę Korolyova. "Nie możemy w to uwierzyć..." Po śmierci Żory Korolyova gwiazdy zaczęły publikować poruszające pożegnania. Teraz, krótki, ale bardzo wymowny wpis wrzuciła do sieci również była żona tancerza i matka jego córeczki, Anna Kuznetsova.  To się nie dzieje...- napisała krótko była...

Była Żory Korolyova o śmierci tancerza
TRICOLORS/EAST NEWS/ VIPHOTO/East News
Newsy
Była żona Żory Korolyova o dramacie córki: "Wczoraj planował zabrać Sonię na spacer i kolację..."
Żora Korolyov zmarł nagle w wieku 34 lat. Była żona tancerza opublikowała poruszający wpis, w którym zdradza, jaki dramat przechodzi teraz ich córka. Dziewczynka miała się wczoraj spotkać z ukochanym tatą.

Anna Kuznetsova opublikowała na Instagramie poruszający wpis dotyczący śmierci byłego męża i pokazała jego czarno-białe zdjęcie. Była żona Żory Korolyova zdradziła, jak bardzo trudny czas przechodzi teraz ich 11-letnia córka, która właśnie wczoraj była umówiona na spotkanie z ukochanym tatą. Zobaczcie, co o byłym mężu i swojej córeczce napisała Anna Kuznetsova. Była żona tancerza zwróciła się do jego partnerki i rodziny... Ten wpis porusza do łez.  Była żona Żory Korolyova pisze o rozpaczy córki po śmierci taty Śmierć Żory Korolyova poruszyła wszystkich fanów. Młody tancerz, który zdobył ogromną popularność dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami", zmarł nagle w wieku zaledwie 34 lat. Żora Korolyow osierocił ukochaną córeczkę Sonię i zostawił swoją partnerkę, z którą przez pięć lat tworzył szczęśliwy związek. Według nieoficjalnych ustaleń "Super Expressu" przyczyną śmierci Żory Korolyova było zapalenie mięśnia sercowego.  Śmierć Żory Korolyova zasmuciła wiele gwiazd. Poruszające pożegnania opublikowali m.in. Katarzyna Cerekwicka i Karolina Gorczyca, z którymi tancerz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Zobacz także:   Nie żyje Żora Korolyov. Żegna go ukochana: "Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat" Wiadomość o śmierci Żory Korolyova zasmuciła również byłą żonę tanceraz. Anna Kuznetsova początkowo opublikowała jedynie bardzo krótki, choć wymowny komentarz podczas relacji na InstaStories. Teraz była żona tancerza opublikowała poruszający wpis, w którym pisze o ogromnym dramacie ich córeczki. Wczoraj odszedł od nas Żora Korolyov. Miał zaledwie 34 lata i choć osiągnął już tak wiele, miał przecież jeszcze tak strasznie dużo do zrobienia... Mimo...

Żora korolyov
East News / TRICOLORS East News
Newsy
Żora Korolyov nie żyje. Pamiętacie partnerki taneczne gwiazdora "Tańca z gwiazdami"?
Wiadomość o śmierci 34-letniego tancerza zaskoczyła wszystkich. Kondolencje najbliższym składają gwiazdy, które miały okazję tańczyć z Żorą Korolyovem i partnerki taneczne. Z kim jeszcze tańczył nie tylko na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?

We wtorek wieczorem media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 34-letniego tancerza "Tańca z Gwiazdami".  Żora Korolyov zmarł nagle , a "Super Express" jako nieoficjalną przyczynę zgonu podaje zapalenie mięśnia sercowego. Tancerza pożegnało wiele gwiazd, z którymi miał okazję pracować nie tylko w "Tańcu z gwiazdami". Przypominamy partnerki taneczne Żory Korolyova. Żora Korolyov już od dziecka pasjonował się tańcem Żora Korolyov już jako dziecko mógł się pochwalić sukcesami tanecznymi, a swój pierwszy tytuł zdobył mając zaledwie 9 lat i został mistrzem Ukrainy juniorów. Tancerz kolejne tytuły zdobywał m.in z Izabelą Janachowską i Blanką Winiarską. A z kim tańczył na początku swojej kariery? W 1999 roku partnerką Żory Korolyova była Inessa Tanowa, potem gwiazdor tańczył z Weroniką Burtową i Aleksandrą Kniżko. W wieku 15 lat kontynuował swoją karierę w Niemczech, a w 2003 Żora Korolyov przeprowadził się do Polski. Wtedy jego partnerką taneczną została Marta Sztobryn i para wspólnie zdobyła tytuł młodzieżowego Mistrza Polski. W kolejnych latach tancerz osiągał ogromne sukcesy, tańcząc do 2006 roku z Izabelą Janachowską i razem z rodziną byli gośćmi na jej ślubie. Para znalazła się nawet w półfinale mistrzostw świata i finale Mistrzostw Europy Środkowej. Z kolei do 2008 roku Żora Korolyov tańczył z Blanką Winiarską .  Zobacz także:  Żora Korolyov nie żyje. Dominika Gwit i Katarzyna Cerekwicka żegnają partnera z "Tańca z Gwiazdami"  W 2007 roku Żora Korolyov rozpoczął swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami" emitowanym wtedy w stacji TVN. Partnerkami tancerza były m.in. Kasia Cerekwicka, Isis Gee oraz Agnieszka Cegielska. Potem...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner