Gwiazdy żegnają Żorę Korolyova. W miniony wtorek wieczorem wszystkie media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci młodego tancerza, który odszedł w wieku zaledwie 34 lat. Śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła wszystkimi, a gwiazdy, które występowały z nim w "Tańcu z Gwiazdami" zaczęły publikować poruszające pożegnania, wspólne zdjęcia i pamiątkowe nagrania...

Reklama

Zobaczcie, co napisały Dominika Gwit, Katarzyna Cerekwicka i Karolina Gorczyca, z którymi występował Żora Korolyov.

Dominika Gwit i Karolina Gorczyca żegnają Żorę Korolyova

Żora Korolyov odszedł nagle w wieku 34 lat. Według nieoficjalnych doniesień "Super Expressu" przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. Żora Korolyov zmarł we wtorek 21 grudnia.

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawnia informatorka "Super Expressu".

Smutną wiadomość o śmierci tancerza potwierdziła Ewelina Bator, z którą Żora Korolyov przez pięć lat tworzył szczęśliwy związek. Partnerka tancerza opublikowała w sieci poruszający i bardzo osobisty wpis.

Zobacz także: Nie żyje Żora Korolyov. Żegna go ukochana: "Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat"

Zobacz także
Instagram @ewelina.bator

Śmierć Żory Korolyova wstrząsneła również jego byłymi partnerkami z "Tańca w Gwiazdami". Piękne pożegnania opublikowały w sieci Dominika Gwit, Katarzyna Cerekwicka i Karolina Gorczyca.

Hello from the other side Żora .. ????
To był nasz ostatni ziemski taniec ..
Zatańczymy jeszcze piękniej...
Po drugiej stronie ..
@zorakorolyov ???? śpij spokojnie ????- napisała Karolina Gorczyca.

Aktorka opublikowała na Instagramie nagranie ze swojego występu z tancerzem.

Zobacz także: Żora Korolyov nie żyje. Osierocił 10-letnią córkę Sonię Sophię

Kilka słów opublikowała również Dominika Gwit. Aktorka nie ukrywa smutku po śmierci swojego partnera z "Tańca z Gwiazdami".

To jest jakiś okrutny żart.... Brak mi słów. Żora... ???? Spoczywaj w pokoju- napisała gwiazda.

Wśród gwiazd, z którymi Żora Korolyov tańczył w telewizyjnym show była również Katarzyna Cerekwicka. Piosenkarka opublikowała krótki wpis dotyczący tancerza. Piosenarka nie ukrywa, że jest wstrząśnięta śmiercią Żory Korolyova.

Nie mogę w to uwierzyć…i nie chcę!
Żorka????- napisała gwiazda.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama