Żora Koroliov nie żyje. Popularny tancerz "Tańca z Gwiazdami" miał zaledwie 34 lata. Według nieoficjalnych informacji Super Expressu, przyczyną śmierci 34-latka było zapalenie mięśnia sercowego.

Reklama

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - cytuje źródło tabloid.

Żora Korolyov miał 10-letnią córeczkę z poprzedniego związku. Sonia Sophie nie raz towarzyszyła tacie na scenie.

Nie żyje Żora Korolyov z "Tańca z Gwiazdami". Osierocił 10-letnią córkę

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku. Według nieoficjalnych informacji podanych przez media, zasłabł we własnym domu. Niestety nie udało mu się pomóc. Tragiczną wiadomość o śmierci tancerza podał Czadoman na swoim Facebooku. Niedługo później śmierć Żory Korolyova potwierdziła Ewelina Bator, jego ukochana, która miała znaleźć go nieprzytomnego w domu.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie (...)
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy... - napisała na Instagramie.

Instagram @ewelina.bator

Przed związkiem z Eweliną Bator, Żora Koroliov był w małżeństwie z Anną Kuznetsovą. Małżeństwo doczekało się uroczej córeczki Soni Sophie. Dziewczyna odziedziczyła po tacie miłość do tańca. Była jego oczkiem w głowie:

Moja miłość, moja duma, moja córeczka! - pisał pod jej zdjęciami na Instagramie.

Fani rozczulali się jej widokiem i nie kryli, że jest bardzo podobna do taty. Nie raz towarzyszyła mu podczas odcinków "Tańca z Gwiazdami". Poszła również w jego ślady i występuje na scenie. Gościnnie występowała również podczas występów taty w programie, m. in. pod koniec jednego z jego tańców z Dominiką Gwit.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Żora Korolyov ostatnie zdjęcie z córeczką Sonią wstawił na Instagrama zaledwie 10 tygodni temu:

Z moimi kochanymi dziewczynami ❤️❤️❤️
#with #loved #ones - napisał.

Ze zdjęcia uśmiechała się nie tylko Sonia ale także jego ukochana Ewelina oraz

Reklama

Trudno uwierzyć, że już go z nami nie ma... Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

Reklama
Reklama
Reklama