Sypialnia Agnieszki Kaczorowskiej Salon Agnieszki Kaczorowskiej Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją łazienkę Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie córki
Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska?

Rok temu Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż podjęli bardzo ważną decyzję o sprzedaży mieszkania i przeprowadzce do własnego domu. Ich marzenie już dziś jest faktem - Agnieszka ostatnie tygodnie spędza nie tylko na wychowywaniu córeczki, Emilki, ale również urządzaniu lokum! Na swoim Instagramie od czasu do czasu pokazuje postępy nad pracami i w ten sposób wiemy, jak wygląda jej piękny dom. Naprawdę robi wrażenie, zobaczcie sami niżej!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej nowy dom! Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

1/5
Sypialnia Agnieszki Kaczorowskiej

Sypialnia Agnieszki Kaczorowskiej z żółtym obiciem łóżka była gotowa jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia! Wraz z córeczką mogą cieszyć się naprawdę przytulnym miejscem do zabaw i uścisków! 

2/5
Salon Agnieszki Kaczorowskiej

Czym byłby salon w tak dużym domu bez kominka? Agnieszka i Maciej za pewne sporo czasu z córką spędzają właśnie tam - zwłaszcza w zimowe wieczory!

3/5
Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją łazienkę
Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazywała również prace nad nowoczesną, przestronną łazienką!

4/5
Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom
Instagram

Ekipa remontowa to jedno, ale mąż Agnieszki również angażuje się w remont! A może bardziej sprzątanie? 

5/5
Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie córki
Instagram

Jedną z niewiadomych pozostaje pokoik dla córeczki Agnieszki! Jak mieszka mała Emilia? Być może tancerka wkrótce pokaże nam jej królestwo! Czekamy!

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska