Agnieszka Kaczorowska w spódnicy z cekinami
INSTAGRAM

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej nowy dom! Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Agnieszka Kaczorowska w spódnicy z cekinami
INSTAGRAM

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym domem! Do tej pory gwiazda "Klanu" pokazywała w sieci zdjęcia wnętrz swojego domu, ale teraz opublikowała krótkie nagranie, na którym widać, jak z zewnątrz prezentuje się jej królestwo! Jak wygląda gniazdko Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Macieja Peli? Kiedy para zamieszka w swoim wymarzonym domu? Sprawdźcie, co ostatnio zdradziła aktorka i zobaczcie jej piękny dom! 

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela kilka miesięcy temu podjęli decyzję o sprzedaży swojego mieszkania i tuż przed narodzinami ich córeczki zdecydowali, że kupują wymarzony dom! Para przez kilka miesięcy remontowała swoje gniazdko, żeby przeprowadzić się jeszcze w tym roku. Agnieszka Kaczorowska razem z mężem pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN" i zdradziła, kiedy dokładnie przeprowadzają się do nowego domu. 

W Wigilię rano - przyznała Agnieszka Kaczorowska.

Rano trzeba przygotować kącik do spania i kominek - dodał Maciej Pela. 

A w pierwszy, albo drugi dzień świąt Maciek będzie składał mebelki Emilki i w kolejnych dniach będziemy już przewozić resztę rzeczy, bo do końca miesiąca wszystkie rzeczy muszą się tam znaleźć - dodała Agnieszka Kaczorowska.

Jak widać, nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Agnieszki i jej rodziny naprawdę wyjątkowe! Zobaczcie, jak wygląda dom, w którym już w Wigilię zamieszka gwiazda TVN z mężem i córką. Fajny? Naszym zdaniem bardzo! 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sypialnię! Zobaczcie, jak urządziła nowy dom

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom
Instagram

Para zamieszka w nowym domu już w Wigilię.

Agnieszka Kaczorowska uśmiecha się do męża, Macieja

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13