Zofia Zborowska i Andrzej Wrona miłość
Instagram

Tak wyglądał wieczór panieński Zosi Zborowskiej! A jak bawił się Andrzej Wrona na kawalerskim?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona miłość
Instagram

13 sierpnia Zosia Zborowska i Andrzej Wrona powiedzieli sobie "tak". Gwiazdy długo nie czekały z uroczystością. Ślub i wesele odbyły się zaledwie po trzech miesiącach od zaręczyn! Zakochani wciąż wspominają piękne chwile na Instagramie. Teraz pochwalili się zdjęciami z wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, które odbyły się przed uroczystością. Zobaczcie, jak bawili się przyszli państwo młodzi. Kto lepiej zaplanował ten dzień?

Panieński Zborowskiej i kawalerski Wrony 

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Gwiazdy po raz pierwszy razem pojawiły się na ślubie koleżanki we wrześniu 2018 roku. Później nie unikali już wspólnych wyjść i zdjęć, które chętnie publikowali w sieci. W maju 2019 roku siatkarz podjął jedną z ważniejszych decyzji w jego życiu i oświadczył się ukochanej. Zosia i Andrzej nie zwlekali długo z ceremonią. Ślub i wesele zorganizowali trzy miesiące po zaręczynach. 13 sierpnia zakochani powiedzieli sobie "tak". 

Ślub pary był bardzo medialny, a na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd, m.in. Anna Lewandowska, Maja Bohosiewicz, Robert Kupisz, Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner. Do sieci trafiło sporo zdjęć z wydarzenia, jednak Zosia i Andrzej nie powiedzieli jeszcze ostatniego zdania. Państwo młodzi pochwalili się właśnie zdjęciami z przygotowań do wielkiego dnia, a mianowicie z wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Jak "ostatnie dni wolności" spędzały gwiazdy? Zobaczcie!

Zobacz także: Zofia Zborowska zaręczyła się i pokazała piękny pierścionek! Jak zaczął się jej związek z Andrzejem Wroną?

Zosia wraz z przyjaciółkami świętowała w Izraelu, natomiast jej ukochany w Bieszczadach! Pod krótkim postem siatkarza nie brakuje masy emotikonek. Możemy przypuszczać, że dobrej zabawy panom nie brakowało. 

A na moim kawalerskim było tak😎💁🏼‍♂️🏔 🍺🥂🍷🥃🍸🍹🍾 #bieszczady - napisał Andrzej w sieci. 

Zosia na zdjęciu pokazała jedynie siebie, ale widać, że na panieńskim nie brakowało tematycznych gadżetów, na przykład szarfy z napisanem "Bride to be". Zobaczcie zdjęcia z wieczorów. Kto bawił się lepiej?

Wieczór panieński Zosi

Tak bawił się Andrzej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A na moim kawalerskim było tak😎💁🏼‍♂️🏔 🍺🥂🍷🥃🍸🍹🍾 #bieszczady

Post udostępniony przez Andrzej Wrona (@w_kracze)

 

Więcej na temat Zofia Zborowska Andrzej Wrona
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48