Zofia Zborowska i Andrzej Wrona miłość
Instagram

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Spotykają się od ponad roku, ale ich związek szybko nabrał rozpędu. Para po raz pierwszy pojawiła się razem we wrześniu 2018 roku na ślubie koleżanki, a dziś Zosia Zborowska pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego. 

Aktorka pochwaliła się szczęśliwą wiadomością na Instagramie i oznajmiła ją, nawiązując do siatkarskiej kariery swojego narzeczonego! Zobaczcie, co napisała. Przypominamy też historię ich związku!

Zobacz takżeZofia Zborowska i Andrzej Wrona są parą! Jak się poznali? Znamy historię ich związku!

1/5
Zofia Zborowska zaręczyła się
Instagram

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się!

Zosia Zborowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z Andrzejem Wroną. Na pierwszy plan wysuwa się na nim pierścionek na palcu aktorki. W opisie gwiazda napisała - nie pozostawiając wątpliwości - że jest już narzeczoną. Ale sposób, w jaki to zrobiła, jest uroczy!

Zablokowana 4 life 🤷🏼‍♀️💍 @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019 😜
81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze 😜🥰🥳 #najlepiej - napisała Zosia Zborowska na Instagramie

W ten sposób nawiązała do kariery siatkarskiej jej przyszłego męża. Ten wpis z całą pewnością spodoba się sportowcowi. On sam również udostępnił piękny post na ten temat.

Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019, w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na @zborowskazofia 🙌🏼💍 dowód na rzeczonym zdjęciu 💁🏼‍♂️🙃

Zobaczcie, kim jest Andrzej Wrona i jak rozpoczął się jego związek z Zosią! 

2/5
Zofia Zborkowska, Andrzej Wrona
Instagram

Andrzej Wrona jest jednym z najpopularniejszych siatkarzy w naszym kraju. Od 2016 roku był związany z drużyną AZS Politechnika Warszawska, a od 2018 roku jest w zespole Ornico Warszawa. Gra również w reprezentacji Polski w siatkówce na pozycji środkowego. Siatkarz ma na swoim koncie wiele sukcesów. Często możemy zobaczyć go także w reklamach telewizyjnych. Jest znany również z tego, że angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Co ciekawe, sportowiec długo ukrywał swój związek z Zosią Zborowską. Dlaczego?

3/5
Zosia Zborowska i Andrzej Wrona całują się

Para poznała się wiosną 2018 roku na Mazurach, gdzie piłkarz przebywał na zgrupowaniu drużyny Ornico Warszawa. Początkowo starali się trzymać swój związek w tajemnicy. Dopiero jesienią pierwszy raz pojawili się razem na weselu znajomej. Ich pierwsze wspólne zdjęcie, które sami opublikowali, pojawiło się w sieci dopiero pod koniec roku. W ten sposób potwierdzili swój związek!

4/5
Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na gali Mistrzów Sportu 2018
East News

Pierwsze oficjalne wyjście, na którym byli razem, to bal Mistrzów Sportu 2018. Wtedy rozwiali wszelkie plotki na temat ich związku i od tego czasu paparazzi wielokrotnie robili im zdjęcia podczas randek i wspólnych wyjść. 

Jest bardzo podekscytowana znajomością z Wroną. Dla niego robi się ostatnio „na bóstwo” – śmiała się w rozmowie z „Party” znajoma aktorki.

5/5
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona miłość
Instagram

17 maja Zosia Zborowska obchodziła 32. urodziny i to właśnie wtedy Andrzej Wrona jej się oświadczył. Z całą pewnością para zapamięta ten dzień na długo. Gratulujemy!

 

Więcej na temat Andrzej Wrona Zofia Zborowska