Jerzy Milewski na ślubie Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony Kupisz, Cielecka i Gelner na ślubie Zborowskiej i Wrony Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony Aleksandra Domańska i Piotr Czaykowski na ślubie Zofii Zborowskiej
Suknia ślubna Zofii Zborowskiej

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub we wtorek, 13 sierpnia 2019 roku. Na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd, które podzieliły się nagraniami i zdjęciami na swoich social mediach. Dzięki temu wiemy, jak wyglądała obłędna suknia panny młodej, zaprojektowana przez Łukasza Jemioła! Kto pojawił się na ślubie?

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska wzięli ślub! Goście pokazali zdjęcia!

Na weselu Andrzeja i Zofii bawili się m.in. Magda Cielecka i Bartosz Gelner, Robert Kupisz, Aleksandra Domańska i Piotr Czaykowski, ale również... Anna Lewandowska! Zobaczcie mnóstwo zdjęć poniżej. Młodej parze jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Zobacz także: Justyna Steczkowska wychodzi za mąż?! Zobacz gwiazdę w pięknej sukni ślubnej! Znamy cenę

1/9
Jerzy Milewski na ślubie Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej

Na ślubie Zofii i Andrzeja pojawił się m.in. prezenter i dziennikarz sportowy, Jerzy Mielewski z żoną, Patrycją. Gwiazdor napisał:

Wielkie gratulacje dla młodej pary👊👊 Wrona odleciała...

2/9
Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Suknia ślubna Zofii Zborowskiej 

Suknię Zofii Zborowskiej zaprojektował Łukasz Jemioł. Jest dość skromna, ale koronkowe wstawki i aplikacje dodają jej charakteru. Zwróćcie również uwagę na psa aktorki, suczkę Wiesię, która była prawdziwą gwiazdą wesela! 

3/9
Kupisz, Cielecka i Gelner na ślubie Zborowskiej i Wrony

Na ślubie pojawili się również... Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner. Od jakiegoś czasu plotkuje się o ich romansie! Okazuje się, że jest coś na rzeczy - to pierwsze oficjalne zdjęcie pary, które pokazał Robert Kupisz! Czy teraz potwierdzą, że są w związku? 

4/9
Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Magdalena Cielecka nagrywała na swoje InstaStories pierwszy taniec pary oraz popisy taneczne Andrzeja Wrony. 

5/9
Aleksandra Domańska i Piotr Czaykowski na ślubie Zofii Zborowskiej

Wśród gości pojawili się także przyjaciele Zosi Zborowskiej - model Piotr Czaykowski oraz aktorka Aleksandra Domańska. Na weselu gwiazd nie zabrakło modnej fotobudki. 

6/9
Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Łukasz Jemioł na swoim InstaStories pokazał detale pięknej sukni Zofii Zborowskiej. Jej kreacja może być inspiracją dla tysięcy przyszłych panien młodych!

7/9
Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zofia Zborowska jest zakochana w swojej suczce, dlatego nawet na swoim ślubie nie mogła o niej zapomnieć. Wraz z Andrzejem zrobili naprawdę coś wyjątkowego!

8/9
Pies Zosi Zborowskiej

Jak zdradziła Magda Cielecka, para młoda zamiast kwiatów chciała, żeby goście przynieśli karmę dla psów do schroniska. Brawo!

powiedzieli sobie TAK ❤️ i kocham ich za to, że zamiast kwiatów życzyli sobie karmy dla psów ze schroniska! bądźcie szczęśliwi

9/9
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się po nieco ponad roku znajomości! O tym, że są parą, oficjalne poinformowali w grudniu 2018 roku. W maju 2019 zaręczyli się, a teraz pobrali. To musi być prawdziwa miłość. 

Serdecznie gratulujemy!