Laura Wawrzynowicz
Facebook

Zaginęła uczestniczka "Projektu Lady"! Laura Wawrzynowicz może potrzebować pilnej pomocy medycznej

Laura Wawrzynowicz
Facebook

Laura Wawrzynowicz zaginęła! Z uczestniczką IV edycji "Projektu Lady" nie ma kontaktu od 26 czerwca! Informacja o zaginięciu 20-latki pojawiła się na stronie zaginieni.policja.pl, a także na Facebooku "Zaginieni przed laty". Jak czytamy w komunikacie, dziewczyna może potrzebować pilnej pomocy medycznej!

26 czerwca 2020 r. w Warszawie (woj. mazowieckie) zaginęła Laura Wawrzynowicz.

❗️❗️ Zaginiona może potrzebować pilnej pomocy medycznej!❗️❗️

⛔️Ubranie: Ubrana w spodnie dresowe (bdb) koszulka typu t-shirt (bdb) , buty m-ki Guess

koloru białego.⛔️

📍Kolor oczu: ciemne

📍Wzrost: 171-175 cm

📍 Waga:70-89 kg

📍Tatuaże: PRZEDRAMIĘ: napis, wyraz, cyfra, motyl, kwiat.

📍 Włosy długie, czarne, kręcone

Jeżeli ktoś zna miejsce pobytu Laury Wawrzynowicz, bądź widział ją w ostatnim czasie, proszony jest o natychmiastowy kontakt z:
Komisariatem Warszawa Targówek (KSP), 03-332 Warszawa, ul. Chodecka 3/5
telefon: (22) 603-81-71
email: Krp6warszawa@waw.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❗️❗️WAWRZYNOWICZ LAURA❗️❗️ #warszawa #zaginiona #zaginionadziewczyna #projektlady #projektladytvn #zaginieniprzedlaty #polskapolicja #zaginieni Lat 20 Ostatnie miejsce zameldowania: WARSZAWA ⛔️Ubranie: Ubrana w spodnie dresowe (bdb) koszulka typu t-shirt (bdb) , buty m-ki Guess koloru białego.⛔️ 📍Kolor oczu: ciemne 📍Wzrost: 171-175 cm 📍 Waga:70-89 kg 📍Tatuaże: PRZEDRAMIĘ: napis, wyraz, cyfra, motyl, kwiat. 📍 Włosy długie, czarne, kręcone. Jednostka policji prowadząca poszukiwania WA Komisariat Warszawa Targówek (KSP), 03-332 Warszawa, ul. Chodecka 3/5 telefon: (22) 603-81-71 email: Krp6warszawa@waw.pl Źródło: zaginieni.policja.pl

Post udostępniony przez Zaginieni przed laty (@zaginieni_przed_laty)

Laura Wawrzynowicz wystąpiła w IV edycji "Projektu Lady". Jak czytamy na stronie programu, Laura to: 

rozpieszczona dziewczyna, która beztrosko płynie przez życie. Miała trochę problemów wychowawczych i z nauką. Po skończeniu liceum postawiła na swój największy atut - nieprzeciętną urodę i postanowiła podbić Instagram. Kręcą ją alkohol, faceci i szybkie samochody. Największym wrogiem Laury, jest ona sama. Czuje się wyjątkowa i lepsza od innych dziewczyn. Ma 2 - 3 najbliższe koleżanki. Raczej nie jest osobą, która przewodzi grupie. Uważa że jest kobietą wielu talentów, a od zdobycia świata dzieli ją tylko własne lenistwo. „Projekt Lady” to dla niej szansa, by obudzić się z marazmu, skończyć z imprezami i rozpocząć szlifowanie jednego ze swoich talentów.

Z "Projektu Lady" Laura odpadła jako pierwsza. Teraz jednak najważniejsze jest to, aby ją odnaleźć! Jeśli ktoś widział dwudziestolatkę, proszony jest o pilny kontakt z policją!

Laura Wawrzynowicz
Facebook

Laura może potrzebować pilnej pomocy medycznej!

Facebook/Zaginieni Przed Laty

 

Więcej na temat Projekt Lady
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05