Wyniki oglądalności Tańca z Gwiazdami
ONS

"Taniec z Gwiazdami" okazał się prawdziwym przebojem tej wiosny. Format powrócił do telewizji po dłuższej przerwie w nowej stacji, z nowym jury i prowadzącymi. Od momentu ogłoszenia informacji, że Polsat zdecydował się na jego reaktywację, w sieci zawrzało. Spekulowano o tym kto pojawi się na parkiecie, kto będzie oceniał występu aż wreszcie - kogo zobaczymy w roli gospodarzy. W programie wzięło udział dwanaście par, w każdy piątek jedna z nich opuszczała show, aż ostatecznie o Kryształową Kulę walczyły Aneta Zając i Joanna MoroPrzypomnijmy: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"

Z oficjalnych danych dotyczących wyników oglądalności wynika, że "Taniec z Gwiazdami" był najchętniej oglądanym programem rozrywkowym tej wiosny. Co tydzień śledziło go ponad 3 mln 585 tys. widzów. Średnia oglądalność w grupie wiekowej 4+ wynosiła 23,8%, a w finale aż 27,4%. W grupie 16-49 - 18,8%.

Powód do radości ma również "Tylko muzyka. Must Be The Music" wciąż pozostając najchętniej oglądanym talent-show w Polsce. Jego średnia widownia wynosiła ponad 2, 476 miliona widzów. Finał siódmej już edycji wygrał zespół Sachiel. Stacja Polsat potwierdziła już informacje, że wkrótce zobaczymy kolejne edycje wspomnianych produkcji. Cieszycie się?

Zobacz: Kulisy "Tańca z Gwiazdami". Tego nie zobaczysz w telewizji Finał "Tańca z Gwiazdami":