Oglądalność Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Newsy

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" idzie na rekord? Mamy nowe wyniki oglądalności!

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" idzie na rekord? Mamy nowe wyniki oglądalności!

Są nowe wyniki oglądalności filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Frekwencja po 11 dniach od premiery w kinach wynosi aż... 1 654 000 widzów. Tym samym druga część hitowej produkcji przebiła oglądalność pierwszej czyli "Pitbull. Nowe porządki" (łącznie obejrzało go 1 428 000 widzów). Ponadto - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" wciąż można oglądać w kinie, a więc najprawdopodobniej będzie to największy przebój kinowy 2016 roku.

 

Piotr Stramowski nie może już zagrać w kontynuacji "Pitbulla"! Taką informację przekazała nam Doda. Co na to aktor?

Wyniki oglądalności "Pitbulla. Niebezpieczne Kobiety"

Już po premierze drugiej części "Pitbulla" wiadomo było, że film będzie wielkim hitem w kinach. Produkcja z udziałem takich gwiazd jak Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Joanna Kulig, Piotr Stramowski czy Alicja Bachleda Curuś na otwarciu przyciągnęła ponad 835 tys. widzów w 3 dni, co jest rekordem w kategorii polskich filmów. Teraz film idzie na kolejny rekord!

 

Czy Wy już byliście na "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"?

 

Zobacz: Gwiazda "Pitbulla" wystąpi u Wojewódzkiego! Ostaszewska, Fabijański czy Bachleda-Curuś?! Znamy odpowiedź!

 

Alicja Bachleda Curuś gra jedną z głównych ról!

Alicja Bachleda Curuś promuje film

 

Film z Piotrem Stramowskim przyciąga tłumy do kin!

Piotr Stramowski, Pitbull, metamorfozy gwiazd
East News

Pitbull. Niebezpieczne kobiety - zdjęcia z planu
Newsy
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" jednak NIE pobił rekordu oglądalności? Nowe informacje!
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" jednak NIE pobił rekordu oglądalności? Nowe informacje!

Nowy film Patryka Vegi, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” miał swoją premierę w ubiegłym tygodniu i od razu przyciągnął do kin tysiące Polaków. Od razu po weekendzie otwarcia, dystrybutor obrazu czyli Kino Świat poinformował, że „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” obejrzało w pierwszych dniach od premiery dokładnie 835 265 widzów. Od razu pojawiły się informację, że obraz Vegi pobił rekord i stał się najchętniej oglądanym w kinach obrazem podczas tzw. weekendu otwarcia. Okazuje się, że jednak wcale się tak nie stało... „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”  obejrzało więcej widzów niż "Pięćdziesiąt twarzy Greya"? Jak podaje  InnPoland, film Vegi nie pobił rekordu, ponieważ wynik podany przez dystrybutora czyli ponad 835 tysięcy widzów obejmuje dane z tzw. długiego weekendu, czyli czterech dni 10-13 listopada. Oglądalność innych produkcji, które w weekend otwarcia cieszyły się dużą popularnością wśród Polaków, obejmuje jeden dzień mniej. Zatem przez 3 dni nowy "Pitbull"  przyciągnął do kin ponad 750 tysięcy widzów, co daje mu czwarte miejsce rankingu boxoffice. Film z udziałem Mai Ostaszewskiej i Piotra Stramowskiego zajął czwarte miejsce, a wyprzedziły go takie filmy jak:  „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Shrek 3” oraz „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”. Trzeba jednak podkreślić, że film pobił rekord wśród polskich produkcji i wyprzedził m.in. „Listy do M. 2” , które w weekend otwarcia obejrzało ponad 580 tysięcy widzów.    ZOBACZ:  Maja Ostaszewska w nowym "Pitbullu" to mistrzyni! "Ola z luzem wrzuca przekleństwa, jak przecinki!"   Oglądaliście już film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”?   Jedną z głównych ról w drugiej części zagrała Alicja Bachleda-Curuś.   Ale i tak pierwsze skrzypce zagrała Maja Ostaszewska :-)

Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Materiały prasowe
Newsy
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" miał być hitem. Ale takiego wyniku nie spodziewał się nikt! Ile osób go obejrzało?
Znamy wyniki oglądalności!

Jeszcze przed samą premierą nowego filmu Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" spodziewano się, że produkcja okaże się hitem, ale nikt nie przewidział, że aż takim!  „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – kontynuacja hitu „Pitbull. Nowe porządki” przyciągnęła do kin łącznie 835 265 widzów! Oznacza to, że film Vegi pobiłl polski rekord, należący do przeboju "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - 834 479 widzów.   Film Vegi pobił tym samym takie pozycje jak: "Gwiezdne wojny: Przebudzenia mocy" (całkowite polskie otwarcie – 790 000 widzów), "Shrek Trzeci" (793 000) i trzeci "Hobbit" (693 000).   Więcej:   Tomasz Oświeciński współpracuje z... Dodą! Artystka nagrała piosenkę do nowego Pitbulla!   Spodziewaliście się aż tak spektakularnego wyniku?   Zobacz też:  Kto pojawił się na premierze "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"? Zobacz ZDJĘCIA gwiazd: Bachleda, Doda, Warnke i inni!   Byliście już na nowym "Pitbullu"?   Film Patryka Vegi okazał się hitem!

Alicja Bachleda-Curuś
ONS
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś znów zagra w polskim filmie i to... Drabinę! Zapowiada się HIT!
Alicja Bachleda-Curuś znów zagra w polskim filmie i to... Drabinę! Zapowiada się HIT!

Alicja Bachleda-Curuś znowu przyjedzie do Polski, by zagrać w polskim filmie. Tym razem będzie to "Pitbul. Niebezpieczne kobiety"! W jaką rolę się wcieli? Jej postać to dziewczyna niebezpiecznego szefa gangu motocyklowego. Ma ksywę Drabina i właśnie wyjdzie z więzienia! Dlatego postać Alicji Bachledy-Curuś nie będzie grzeczną dziewczynką. W środę 18 maja padł pierwszy klaps na planie filmowym. Obok aktorki w produkcji zobaczymy Magdalenę Cielecką czy Annę Dereszowską oraz Tomasza Oświecińskiego. O czym będzie opowiadała trzecia część filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"?   O życiu policjantek - w tych rolach Joanna Kulig i Anna Dereszowska . Zostają współpracownicami kolegów po fachu: Gebelsa ( Andrzej Grabowski ) i Majamiego ( Piotr Stramowski ). Będą walczyć ze skorumpowanymi funkcjonariuszami (postać Magdaleny Cieleckiej) oraz brutalnym, przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej. Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Postać Dereszowskiej na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), natomiast Joanny Kulig niefortunnie wikła się w romans z Remkiem "Cukrem" (Sebastian Fabijański), śmiertelnie niebezpiecznym członkiem gangu motocyklowego, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia… Intrygujące? Poprzedni film z serii: "Pitbull. Nowe porządki" Patryka Vegi był ogromnym sukcesem. Czy kolejna część z nową obsadą też przyciągnie widzów? Przekonamy się już w listopadzie. Tymczasem czekamy na przyjazd Alicji Bachledy-Curuś do Polski i nie możemy doczekać się jej filmowego looku! :) Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś wróci na stałe do Polski? WIDEO   W filmie wystąpi oczywiście seksowny Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska.   W nowym Pitbullu zobaczymy też Sebastiana Fabijańskiego, gwiazdora filmu...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner