Jerzy Owsiak
East News

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na antenie trzech stacji! Znamy szczegóły transmisji. O której Światełko do nieba?

Jerzy Owsiak
East News

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra już po raz 26. Wielki finał WOŚP zaplanowany jest na niedzielę 14 stycznia 2018 roku. Środki będą zbierane "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Centrum finału będzie mieścić się na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. W czasie koncertu wystąpią m.in. Wilki, Koma, Kobranocka i wielu innych artystów. W roku po raz drugi przebieg imprezy będzie relacjonowała telewizja TVN. Znamy szczegółowy plan wejść telewizyjnych.

 

Zobacz też: Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej trafiła na aukcję WOŚP! Mogła kosztować aż 50 tysięcy, teraz jest do kupienia za... SPRAWDŹ!

 

26. finał WOŚP - plan transmisji telewizyjnej

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy będą pokazywały trzy stacje należące do Grupy TVN: TVN, TVN24 i TTV - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Transmisje będą prowadzone z dziewięciu miast Polski: Sosnowca, Poznania, Zielonej Góry, Łodzi, Rzeszowa, Gdańska, Krakowa, Świebodzic oraz Olsztyna. Portal podał również szczegóły plan wejść telewizyjnych.

TVN pokaże start 26. finału WOŚP o godzinie 8:30 w czasie trwania programu "Dzień dobry TVN". Kolejne wejścia na antenie TVN zaplanowane są na godziny: 12:35, 13:50, 15:15, 18:45, 19:45 ("Światełko do nieba"), 22:50, 23:44.

TVN24 będzie pokazywał, co dzieje się na WOŚP na bieżąco przez cały dzień.

Z kolei TTV będzie łączył się z reporterami, relacjonującymi przebieg 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w godzinach: 10:00, 13:00, 16:00, 18:00, 19:45 ("Światełko do nieba"), 20:30, 20:57.

 

Będziecie oglądać? My już nie możemy się doczekać!

 

Polecamy: „Kiedyś chciałem spróbować heroiny, ale wbiłem igłę i się złamała”. Jerzy Owsiak o „grzesznej” młodości

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 26.

Jerzy Owsiak w studiu WOŚP
ONS

Szykują się wielkie emocje! Nie zapomnijcie dorzucić się do puszki z czerwonym serduszkiem!

Jerzy Owsiak w żóltej koszuli trzyma puszkę WOŚP
Eastnews

Więcej na temat TVN WOŚP Jurek Owsiak
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04