Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Władysław z "Sanatorium miłości" jest zakochany! Pokazał zdjęcie swojej nowej partnerki

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Władysław z "Sanatorium miłości" pochwalił się swoim szczęściem! Uczestnik drugiej edycji programu o poszukujących miłości seniorach  udzielił ostatnio wywiadu w którym nie tylko zdradził z kim zaprzyjaźnił się na planie "Sanatorium miłości", ale przyznał również, że jest zakochany. Władysław w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" zdradził imię swojej partnerki, a teraz pokazał jej zdjęcie! Miłość kwitnie!

Z kim spotyka się Władysław z "Sanatorium miłości"?

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" przyznał, że jest zakochany w... Wiesi! Nie chodzi jednak o uczestniczkę programu TVP.

(...) jestem zakochany. To wspaniałe uczucie być znów zakochanym. Dzięki programowi poznałem Wiesię - zdradził w wywiadzie uczestnik show TVP.

Jak wygląda partnerka Władysława? Uczestnik ostatniej odsłony hitu TVP uchylił rąbka tajemnicy i opublikował na Facebooku zdjęcie ze tajemniczą Wiesią! 10 marca Władysław pokazał zdjęcie z partnerką i zmienił swój status, potwierdzając tym samym że jest w związku. Jak internauci zareagowali na fotkę opublikowaną przez Władysława? Ruszyli z gratulacjami. 

My również gratulujemy!  Życzymy dużo szczęścia i miłości! 

Zobaczcie zdjęcie opublikowane przez Władysława!

Zobacz także: Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

Władysław pochwalił się swoim szczęściem.

Władysław wystąpił w drugiej edycji "Sanatorium miłości".

Uczestnicy 2. edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48