Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP

Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Czy Marta Manowska i jej partner chcą powiedzieć sobie "tak"? Marta Manowska należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie opowiadają publicznie o swoim życiu uczuciowym. O tym, że gwiazda TVP znalazła swoje szczęście u boku tajemniczego dźwiękowca z planu "Sanatorium miłości" media plotkowały już rok temu, ale Marta Manowska konsekwentnie milczała i nie komentowała doniesień na swój temat. Teraz jednak rąbka tajemnicy uchylił jeden z uczestników show o poszukujących miłości seniorach! Co powiedział o związku Marty? 

 

ewydanie

 

Uczestnik "Sanatorium miłości" o związku Marty Manowskiej

Chociaż Marta Manowska do tej pory nie potwierdziła, że jej serce jest już zajęte to słowa Władysława z "Sanatorium miłości" nie pozostawiają złudzeń-  gwiazda TVP jest szczęśliwa! Uczestnik drugiej edycji programu w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o związku uwielbianej przez widzów Marty Manowskiej z tajemniczym Adamem!

Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich- Władysław zdradził w rozmowie z "Super Expressem". 

To nie wszystko! Władysław z "Sanatorium miłości" zapewnił, że wszyscy uczestnicy z pewnością pojawią się na ślubie gwiazdy.

Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście! - dodał uczestnik show.

Przypominamy, że ostatnio Marta Manowska pokazała w sieci zdjęcie tajemniczego mężczyzny. Czy to właśnie jej partner?

Zobacz także: Rusza nowy program Marty Manowskiej "8 wspaniałych". Przebije "Rolnik szuka żony"?! Zobaczcie uczestników!

Władysław z "Sanatorium miłości" opowiedział o związku Marty Manowskiej.

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Gwiazda TVP znalazła swoje szczęście.

Marta Manowska w kolorowym krótkim kombinezonie
Instagram

 

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11