Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Marta Manowska poprowadzi czwarty program w TVP
Newsy

Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Marta Manowska - partner. Czy Marta Manowska weźmie ślub?

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" zdradził ślubne plany prowadzącej show? Czy Marta Manowska i jej partner chcą powiedzieć sobie "tak"? Marta Manowska należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie opowiadają publicznie o swoim życiu uczuciowym. O tym, że gwiazda TVP znalazła swoje szczęście u boku tajemniczego dźwiękowca z planu "Sanatorium miłości" media plotkowały już rok temu, ale Marta Manowska konsekwentnie milczała i nie komentowała doniesień na swój temat. Teraz jednak rąbka tajemnicy uchylił jeden z uczestników show o poszukujących miłości seniorach! Co powiedział o związku Marty? 

 

ewydanie

 

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Uczestnik "Sanatorium miłości" o związku Marty Manowskiej

Chociaż Marta Manowska do tej pory nie potwierdziła, że jej serce jest już zajęte to słowa Władysława z "Sanatorium miłości" nie pozostawiają złudzeń-  gwiazda TVP jest szczęśliwa! Uczestnik drugiej edycji programu w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o związku uwielbianej przez widzów Marty Manowskiej z tajemniczym Adamem!

Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich- Władysław zdradził w rozmowie z "Super Expressem". 

To nie wszystko! Władysław z "Sanatorium miłości" zapewnił, że wszyscy uczestnicy z pewnością pojawią się na ślubie gwiazdy.

Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście! - dodał uczestnik show.

Przypominamy, że ostatnio Marta Manowska pokazała w sieci zdjęcie tajemniczego mężczyzny. Czy to właśnie jej partner?

Zobacz także: Rusza nowy program Marty Manowskiej "8 wspaniałych". Przebije "Rolnik szuka żony"?! Zobaczcie uczestników!

Władysław z "Sanatorium miłości" opowiedział o związku Marty Manowskiej.

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Gwiazda TVP znalazła swoje szczęście.

Marta Manowska w kolorowym krótkim kombinezonie
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska jest zakochana?
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS! Marta Manowska znalazła miłość na planie "Sanatorium miłości"?

Marta Manowska uważana jest za najlepszą swatkę w Polsce! W programach "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" łączy ludzi w pary jak nikt inny! Czy sama również ma szczęście w miłości? Od jakiegoś czasu plotkuje się, że Marta Manowska spotyka się z mężczyzną, którego poznała na planie "Sanatorium miłości". Jaka jest prawda? Zobacz, co zdradziła nam Marta Manowska! Marta Manowska jest zakochana? Zobacz także:  Marta Manowska jest zakochana! Kim jest jej nowy partner? Poznali się w "Sanatorium Miłości"!

Marta Manowska wzięła ślub?!
Newsy
Marta Manowska wzięła ślub?! To zdjęcie gwiazdy "Rolnik szuka żony" może być dowodem!
Czyżby Marta Manowska, gwiazda Rolnik szuka żony, była już po ślubie?

O życiu prywatnym  Marty Manowskiej  wiemy niewiele, choć jest jedną z największych gwiazd telewizji (prowadzi aż cztery programy). Prezenterka mocno chroni swoją prywatność, choć ostatnio coraz częściej w mediach pojawiają się informacje na temat jej stanu cywilnego. Niedawno jeden z uczestników "Sanatorium miłości" wygadał się, że jest w szczęśliwym związku, następnie "Super Express" podał, że gwiazda zaręczyła się, a teraz jej najnowsze zdjęcia na Insatgramie mają być dowodem na to, że wzięła ślub! Zobaczcie sami! Marta Manowska wzięła ślub?! Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich - tak o Marcie i jej chłopaku powiedział uczestnik ostatniej edycji show, Władysław. Manowska Adama poznała właśnie na planie show dla seniorów, gdzie tajemniczy Adam pracuje jako dźwiękowiec. Ponoć mężczyzna jest od niej trochę młodszy. Zaręczyć mieli się w tamtym roku w Paryżu. Czyżby teraz zdecydowali się na ślub? Marta Manowska na swoim Instagramie pokazała szereg fotek z odświeżoną fryzurą. Jednak uwagę przyciąga... złota obrączka na jej palcu!  Czy Marta Manowska jest więc szczęśliwą żoną? Jeśli się tego dowiemy, to tylko od niej. Niestety - gwiazda "Rolnik szuka żony" zazwyczaj nie komentuje wszelkich spekulacji na swój temat. Być może zrobi fanom wielką niespodziankę. Czekamy! Marta Manowska aktualnie kręci siódmą edycję hitowego show TVP 1 - "Rolnik szuka żony". Prezenterka zeswatała już kilka par, które są ze sobą bardzo szczęśliwe. Czyżby sama także odnalazła miłość na całe życie? Czekacie na nowe odcinki programu?        ...

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Władysław z "Sanatorium miłości" jest zakochany! Pokazał zdjęcie swojej nowej partnerki
Władysław z "Sanatorium miłości" pochwalił się swoim szczęściem!

Władysław z "Sanatorium miłości" pochwalił się swoim szczęściem! Uczestnik drugiej edycji programu o poszukujących miłości seniorach  udzielił ostatnio wywiadu w którym nie tylko zdradził z kim zaprzyjaźnił się na planie "Sanatorium miłości", ale przyznał również, że jest zakochany. Władysław w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" zdradził imię swojej partnerki, a teraz pokazał jej zdjęcie! Miłość kwitnie! Z kim spotyka się Władysław z "Sanatorium miłości"? Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" przyznał, że jest zakochany w... Wiesi! Nie chodzi jednak o uczestniczkę programu TVP. (...) jestem zakochany. To wspaniałe uczucie być znów zakochanym. Dzięki programowi poznałem Wiesię - zdradził w wywiadzie uczestnik show TVP. Jak wygląda partnerka Władysława? Uczestnik ostatniej odsłony hitu TVP uchylił rąbka tajemnicy i opublikował na Facebooku zdjęcie ze tajemniczą Wiesią! 10 marca Władysław pokazał zdjęcie z partnerką i zmienił swój status, potwierdzając tym samym że jest w związku. Jak internauci zareagowali na fotkę opublikowaną przez Władysława? Ruszyli z gratulacjami.  My również gratulujemy!  Życzymy dużo szczęścia i miłości!  Zobaczcie zdjęcie opublikowane przez Władysława! Zobacz także:  Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają" Władysław pochwalił się swoim szczęściem. Władysław wystąpił w drugiej edycji "Sanatorium miłości".  

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner