Party Stories
Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy

Władek z "Sanatorium miłości" jest zakochany! Szybko zapomniał o Steni

Władek z "Sanatorium miłości" szybko zapomniał o Steni. Już znalazł nową partnerkę!

Stenia i Władek byli najpopularniejszą parą 2. edycji „Sanatorium miłości”, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, a kobieta ostatecznie czuła się poniżona przez mężczyznę, kiedy zobaczyła jego zachowanie wobec innych uczestniczek w programie.

Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz okazuje się, że mężczyzna zapomniał już o byłej partnerce i znów jest zakochany!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Władek z "Sanatorium miłości" ma nową partnerkę!

Władek był największym amantem drugiej edycji "Sanatorium miłości". Mimo relacji ze Stenią nie rezygnował z flirtu z pozostałymi uczestniczkami programu. Teraz ich związek przeszedł już do historii, ale mężczyzna nie rozpaczał długo i w połowie marca poinformował za pomocą Facebooka, że jest w związku. Jego wybranką jest tajemnicza Halinka z Krakowa, co potwierdził sam Władek pisząc:

Nie żadna Stanisława ps. Stenia, LECZ NA ZAWSZE HALINKA Z KRAKOWA. Pozdrawiam serdecznie - napisał niedawno Władek na Facebooku.

Czy teraz Władysław znalazł już prawdziwą miłość?

Zobacz także: Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

17 marca Władysław P. z "Sanatorium miłości" zmieniła status na Facebooku na "w zawiązku"!

W programie Stenia i Wiesław stworzyli pierwszą parę.

Stenia i Władysław z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Jednak mężczyzna adorował też inne uczestniczki "Sanatorium miłości"!

Halinka i Władysław z Sanatorium miłości
Instagram/TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy
Stenia z "Sanatorium miłości" ma żal do Władysława! Poszło o zdradę...
Stenia z "Sanatorium miłości" została poniżona przez Władysława!?

Związek Steni i Władysława w „ Sanatorium miłości ” był jednym z najgorętszych. Para przypadła sobie do gustu i szybko zaczęli się spotykać. Jednak po emisji programu okazało się, że Władysław był naprawdę rozchwytywany i o jego względy zabiegały aż trzy uczestniczki. Kiedy Stenia na ekranie zobaczyła zachowanie Władka była bardzo rozczarowana i nie przebierała w słowach. Zobaczcie, jak oceniła byłego partnera! Stenia ostro o zachowaniu Władka! W „Sanatorium miłości” Władysław deklarował, że to Stenia jest kobietą jego marzeń, ale pozwalał sobie również na komplementy i czułe słówka w kierunku innych uczestniczek. Szybko przylgnęła do mężczyzny łatka podrywacza, co zupełnie  mu nie przeszkadzało. Okazuje się  jednak, że Stenia czuje się urażona jego zachowaniem, o czym wprost powiedziała w rozmowie z tabloidem: Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem". Chodzi oczywiście o wspólną kąpiel Bożeny i Władysława w jacuzzi, kiedy mężczyzna pozwolił sobie na dwuznaczne zachowanie i chwycił uczestniczkę za biust. Co zaskakujące niedługo potem wyznał swoje uczucia Steni, która o wszystkim dowiedziała się dopiero po emisji programu w TVP! To zachowanie wydaje się kobiecie niedopuszczalne! A jak Wy oceniacie tę sytuację?   Stenia i Władek byli pierwszą parą w 2. edycji "Sanatorium miłości" Władysław był jednym z najbardziej rozchwytywanych uczestników w programie.     

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy
Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" już nie są razem! Znamy powód
Stenia z "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami potwierdziła plotki o rozstaniu z Władkiem i zdradziła, kiedy nastąpił koniec ich związku!

Stenia z "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami potwierdziła plotki o rozstaniu z Władkiem i zdradziła, kiedy nastąpił koniec ich związku! Dlaczego nie są już razem i jak wyglądało ich wspólne życie po zakończeniu show TVP? Stenia w bardzo szczerych słowach opowiedziała o Władku i zakończeniu ich wspólnej relacji! Władek chyba nie będzie zachwycony tym wyznaniem... Stenia rozstała się z Władkiem Stenia i Władek poznali się na planie drugiej edycji "Sanatorium miłości". Para zakochała się w sobie podczas nagrań hitowego programu prowadzonego przez Martę Manowską. Stenia i Władek dość szybko wpadli sobie w oko i chociaż o względy Władka walczyła jeszcze m.in. Bożena, to uczestnik show zdecydował, że chce stworzyć związek właśnie ze Stenią. Niestety, okazuje się, że para nie była razem zbyt długo! Stenia w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że rozstała się z Władkiem chwilę po zakończeniu nagrań programu. Koniec naszego romansu nastąpił tuż po zakończeniu programu. Szkoda, ale musiałam to zrobić - przyznała szczerze Stenia.  A jak wyglądał ich związek tuż po zakończeniu programu? Prosto z planu programu pojechałam razem z nim do jego domu w Jastrzębiu Zdroju. Zrobiłam to na jego prośbę i wiedziałam, że on chce przedstawić mi swoją rodzinę. Potem zaprosiłam go do siebie. Miłe chwile skończyły się jednak w grudniu, a powodów jest kilka... - przyznała w rozmowie z "Super Expressem". Różnimy się niemal we wszystkim. Ja nie lubię zbyt rozrywkowego trybu życia - dodała Stenia. Przypominamy, że ostatnio Stenia przyznała również, że była oburzona zachowaniem Władka, który w "Sanatorium miłości" chwycił Bożenę za biust. Kobieta dowiedziała się o całej sytuacji dopiero podczas emisji show.  Żałujecie,...

Stenia i Władysław z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Zaręczyny w "Sanatorium miłości"! Stenia i Władysław zdecydowali się na ważny krok! 
Ale wiadomość! Okazuje się, że Władysław i Stenia z "Sanatorium miłości" zaręczyli się!

Ale wiadomość! Okazuje się, że Władysław i Stenia z "Sanatorium miłości" zaręczyli się! Jak informuje "Rewia", zakochani szykują się do ślubu. Stenia i Władysław poznali się na planie drugiej edycji hitowego programu prowadzonego przez Martę Manowską. Stenia do zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show TVP, a Władysław od razu wpadł jej w oko. Zobaczyłam błysk w jego oczach. Uwielbiam mężczyzn z zarostem, eleganckich, z poczuciem humoru. On taki był! - tygodnik cytuje Stenię.  Dość szybko okazało się, że narodziło się między nimi poważne uczucie! W jednym z ostatnich odcinków Władysław publicznie przyznał, że jego serce należy właśnie do Steni.  Będzie ślub pary z "Sanatorium miłości"? Już w najbliższą niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemituje ostatni odcinek drugiej edycji "Sanatorium miłości". Być może w finale dowiemy się, czy Iwona i Gerard dali sobie szansę i będą razem. Teraz wiadomo jednak, że program z pewnością połączył w parę Stenię i Władysława. Kobieta już w ostatnim odcinku show w rozmowie z Wiesią przyznała, że chce być z Władysławem do końca życia! - Jestem z Władysławem, jestem i będę - zapewniła Stenia. - Do końca życia? - dopytywała Wiesia. - Myślę, że tak - odpowiedziała szczerze Stenia. Teraz okazuje się, że związek Steni i Władysława nie tylko przetrwał, ale ma się coraz lepiej! Jak poinformowała "Rewia", para zaręczyła się! Czy wkrótce usłyszymy o ich ślubie? Tego im życzymy i czekamy na zdjęcia zakochanej pary!  Zobacz także:  W sieci pojawiły się zdjęcia z randki Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"! Są parą? Stenia i Władysław zaręczyli się Para odnalazła swoje szczęście w "Sanatorium...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner