Małgorzata Rozenek nagrała już odcinki do swojego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" ale nie odpuszcza z treningami. Prezenterka postanowiła przyjechać na obóz Anny Lewandowskiej, by podtrzymać sportową formę. Jednak nie sądziła, że zasady na nim są tak rygorystyczne i że spotka ją taka kara.

Reklama

Małgorzata Rozenek spóźniła się na trening z Lewandowską

Małgorzata Rozenek nieraz udowodniła, że jest świetnym sportowcem. Ostatnie miesiące prezenterka spędziła wylewając siódme poty na sali treningowej i nie tylko. Doczekała się nawet własnego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Program Małgorzaty Rozenek już dawno ruszył, ale mimo że odcinki są już nagrane, ona sama nie rezygnuje z intensywnych treningów i właśnie przebywa na obozie Anny Lewandowskiej, skąd chętnie relacjonuje przebieg swojego dnia.

Kolejny dzień obozu się rozpoczyna. Idziemy na bieganie tzw. poranny rozruch. Szczęśliwe, wygląda na to, że lekko spóźnione. Chyba musimy podbiec dziewczyny
— powiedziała Małgorzata Rozenek.
Małgorzata Rozenek
Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek była bardzo podekscytowana przed treningiem z Anną Lewandowską. Towarzyszyła jej makijażystka gwiazda Magdalena Pieczonka. Kobiety spóźniły się na trening zaledwie 30 sekund i za kare musiały wykonać karne burpees.

Już zaliczyliśmy pierwsze karne burpees, bo się spóźniłyśmy 30 sekund
— powiedziała Rozenek.
Małgorzata Rozenek
Instagram @m_rozenek

Była prowadząca "Dzień dobry TVN" nie ukrywa jednak, że treningi i atmosfera na obozie bardzo jej odpowiadają i motywują do działania.

Kocham tu być z tymi dziewczynami, z trenerkami, z Anią, ze wszystkimi mega energia i moc i chociaż tyłek boli, płuca palą, a jeszcze przed nami wykłady i ciężki wieczorny trening, to cieszę się, że tu jestem
— napisała Rozenek.
Reklama

Zobacz także: Radosław Majdan nie mógł dłużej milczeć. "Rozstania nie są łatwe"

Zobacz także
Małgorzata Rozenek na obozie u Anny Lewandowskiej
Instagram @m_rozenek
9880cfff-2c34-4632-b045-0d0331076dc6
Reklama
Reklama
Reklama