Wersow i Friz co chwilę chwalą się swoją córką za pomocą Instagrama, pokazując jej zdjęcia czy nagrania. Często też jeden z rodziców pozuje z Mają, a tym razem postawili na zdjęcie rodzinne, gdzie widzimy Weronikę, Karola i Maję. Fani są zachwyceni urodą dziewczynki, ale w komentarzach zwracają uwagę na jeden aspekt!

Reklama

Wersow i Friz na nowym zdjęciu z Majusią

Córeczka Wersow i Friza niedługo skończy 8 miesięcy. Od jej narodzin fani bacznie śledzą jej rozwój w mediach społecznościowych, a dumni rodzice nie kryją zachwytu nad nowymi umiejętnościami dziecka. Niedawno Wersow chwaliła się kadrami z wakacji, a teraz pokusiła się o publikację kolejnego, rodzinnego ujęcia.

Teraz pokazali wspaniały, rodzinny kadr, gdzie widać szczerą miłość. Zdjęcie pokazuje główkę Mai oraz dwie głowy - Wersow i Friza, oparte jedna na drugiej.

Rodzinka
- piszą zachwyceni Wersow i Friz.

Uwieczniony przez Wersow i Friza moment postanowili skomentować fani, którzy Wersow i Friza śledzą już od kilku lat za pomocą mediów społecznościowych.

Majusia jest taka piękna
Ale słodkie zdjęcie
Wspaniała rodzinka w komplecie. Cudna Majusia
- zachwycają się fani.

Pod licznymi zachwytami nad córką Weroniki i Karola jedna z internautek zwróciła uwagę na pewien szczegół:

Zobacz także
Ja się zastanawiam po kim ona ma niebieskie oczy XD
Wersow i Friz z córeczką
Instagram@wersow

Zobacz także: Wersow i Friz w końcu to ogłosili. Nagle zaskoczyli wspólnym nagraniem i przekazali takie wieści!

Pod wpisem niemal natychmiast pojawiły się odpowiedzi, że dzieciom kolor oczu się zmienia z wiekiem oraz że nie zawsze mamy taki sam kolor oczu czy też włosów, jak nasi rodzice. Często dziedziczymy cechy wyglądu po dziadkach i tak może być również w przypadku rodziny Weroniki Sowy i Karola Wiśniewskiego.

Niestety, nie zawsze internauci są przychylni nowym ujęciom Wersow i Friza, tak było też tym razem. Poza komentarzami o Mai, wylała się krytyka na celebrytkę, dotycząca jej ust:

Co ci się stało w usta ? Osa ugryzła ?
Te usta nie są już duże. One są karykaturalne

Zdjęcie, jakim podzielili się Wersow i Friz mogło być zainspirowane nagraniem Lil Masti, która pokazała podobny kadr. Pod zdjęciem Lil Masti również można przeczytać kilka negatywnych słów.

A Wam, jak podoba się rodzinny wpis Weroniki Sowy i Karola Wiśniewskiego?

Reklama

Zobacz także: Lil Masti i jej mąż pochwalili się metamorfozami. W komentarzach burza: "Nie wygląda to naturalnie"

Wersow i Friz na premierze Akademii Pana Kleksa
VIPPHOTO East News
Wersow i Friz z córeczką
Instagram@wersow
Reklama
Reklama
Reklama