Lil Masti chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio jej Instagram opanowały zdjęcia córki i tematy związane z macierzyństwem. Nic dziwnego, w końcu kilka miesięcy temu doczekała się swojego wymarzonego dziecka. Teraz z kolei Lil Masti podzieliła się z odbiorcami swoją metamorfozą. Na zmiany zdecydował się także jej mąż, Tomek. Zobaczcie, jak teraz wyglądają!

Reklama

Lil Masti i jej mąż pochwalili się swoimi metamorfozami

Lil Masti wstawiła post na Instagram, w którym chwali się swoim nowym uśmiechem. W metamorfozie towarzyszył jej mąż, który również poddał się zabiegowi poprawienia uzębienia i zdecydował się na bonding. Dzięki tej metodzie pacjent może zmienić swój kolor i kształt zębów. Para pochwaliła się swoimi śnieżnobiałymi uśmiechami na Instagramie, jednak nie wszystkim ich metamorfoza przypadła do gustu. W komentarzach zawrzało!

Dla mnie tragedia, biała klawiatura a nie uśmiech…
Sorry, ale nie wyglądają naturalnie, tylko sztucznie
Dla mnie zęby jak pianino...Nie wygląda to naturalnie
Niestety, ale to wygląda bardzo nienaturalnie... niczym sztuczna szczęka
- twierdzi część fanów
Lil Masti i jej mąż przeszli metamorfozę
Instagram/Lil Masti

Pozostali internauci jednak zdecydowanie bardziej przychylnie ocenili metamorfozę Lil Masti i jej męża i zasypali parę komplementami.

Pięknie
Cudowne uśmiechy
Piękne uśmiechy. Rewelacyjna robota.
- piszą pozostali fani.

A wy, co myślicie o metamorfozie Lil Masti i jej męża? Chyba najważniejsze jest to, że oni sami są bardzo zadowoleni ze swojej przemiany!

Reklama

Zobacz także: Zalana łzami Lil Masti zaniepokoiła fanów: "To są takie emocje"

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama