Weronika Książkiewicz wraca do Warszawy
ONS
Newsy

Książkiewicz może znów zamieszkać w stolicy. Wcześniej bała się...

Aktorka odzyskała spokój

Weronika Książkiewicz po kilku gorszych momentach w swoim życiu, wreszcie wychodzi na prostą. Aktora wróciła do życia towarzyskiego, coraz częściej zaczęła pojawiać się na imprezach oraz stworzyła szczęśliwy związek z Mitją Okornem. Udało jej się również wygrać sprawę z byłym partnerem, Krzysztofem Latkiem. Decyzją sądu to właśnie ona będzie sprawowała całkowitą władzę rodzicielską nad ich synem Borysem. Przypomnijmy: Książkiewicz procesuje się z byłym kochankiem. Zapadł wyrok w sprawie opieki nad dzieckiem

Wygrana w sądzie pozwoliła odzyskać Książkiewicz spokój i poczucie bezpieczeństwa. To właśnie z powodu byłego kochanka, który jej zdaniem jest bardzo wybuchową i trudną w kontaktach osobą, zdecydowała się ona na wyjazd do Poznania, gdzie mieszkają jej rodzice. Tylko wtedy miała pewność, że jej synek jest bezpieczny. Teraz, gdy jest już po rozprawie, zdecydowała się na powrót do swojego mieszkania w Warszawie. Jak podaje "Grazia", pięcioletni Borys już we wrześniu pójdzie do jednego z warszawskich przedszkoli. 

Weronika może wreszcie pomyśleć o ślubie z ukochanym. Prasa od dawna donosi o szczegółach ceremonii, ale sami zainteresowani konsekwentnie unikają wypowiedzi w tej sprawie. 

Zobacz: Książkiewicz bierze ślub? Zdradziła nam całą prawdę 

Weronika Książkiewicz z nowym chłopakiem:

Dieta Weroniki Książkiewicz
ONS
Newsy
Książkiewicz wychodzi za mąż. Tak wygląda jej narzeczony
Tym razem będzie żyła długo i szczęśliwie?

Weronika Książkiewicz w ostatnich dniach przeżywa rozkwit swojej kariery. Po wielu latach udało jej się wreszcie wygrać w sądzie z byłym kochankiem o prawo do wychowania dziecka, coraz częściej pojawia się na salonach, a także bierze udział w projektach nie do końca związanych z aktorstwem. Największe szczęście daje jej jednak nowy partner, Mitja Okorn z którym poznała się podczas nauki języka słoweńskiego. Przypomnijmy: Weronika Książkiewicz pierwszy raz z chłopakiem. Przystojny? Wiele wskazuje na to, że związek nie jest tylko przelotną znajomością, a czymś dużo poważniejszym. Aktorka dość już ma nieudanych romansów i jak podaje "Na żywo" wraz ze swoim nowym partnerem planuje ślub. Nic dziwnego - zarówno ona jak i jej 4-letni syn potrzebują stabilizacji. Dodatkowo chłopiec, który coraz mniej spotyka się ze swoim ojcem, potrzebuje męskiego wzorca. Prawdopodobny termin ceremonii to przyszły rok. Jeśli doniesienia tabloidu okażą się prawdą to z niecierpliwością oczekujemy na tę ceremonię. Mamy nadzieję, że w przeciwieństwie do dziennikarki TVP, Agaty Młynarskiej zdecydują się na huczną ceremonię. Zobacz: Skromny ślub Agaty Młynarskiej. Nie zaprosiła najbliższej rodziny Z tym przystojniakiem spotyka się Weronika Książkiewicz:

Siostra Weroniki Książkiewicz
Facebook
Newsy
Książkiewicz pokazała siostrę. W ogóle nie jest do niej podobna
Zabrała ją na urodzinową imprezę do Barcelony

Weronika Książkiewicz jest ostatnio znów aktywniejsza w mediach. Aktorka pojawiła się niedawno na okładce jednego z magazynów, była największą gwiazdą dużego pokazu mody, spędziła też trochę czasu w Hiszpanii, gdzie pracowała nad nietypowym dla siebie projektem. Przypomnijmy: Książkiewicz wyjechała z synem do Hiszpanii. Będzie tam pracować jako... W Barcelonie mieszka siostra Weroniki, Katarzyna . To właśnie tam Książkiewicz postanowiła spędzić swoje 33. urodziny, a przy okazji pomóc Kasi, która na co dzień prowadzi markę "Rocking Body" i projektuje damskie body. Weronika została zaangażowana w projekt jako modelka, pochwaliła się nawet zdjęciem zza kulis sesji na swoim Facebooku. Nie zabrakło również uroczego zdjęcia z siostrą na tle malowniczej Barcelony. Tak prezentują się siostry Książkiewicz - Weronika i Kasia. Podobne? Zobacz: Książkiewicz procesuje się z byłym kochankiem. Zapadł pierwszy wyrok   Weronika Książkiewicz z nowym facetem na salonach:

Mitja Okorn chłopakiem Weroniki Książkiewicz. Z kim spotyka się Weronika Książkiewicz?
ONS
Newsy
Książkiewicz wyjechała z synem do Hiszpanii. Będzie tam pracować jako...
Odnajdzie się w nowej profesji?

W ostatnich miesiącach u Weroniki Książkiewicz sporo się zmieniło. Aktorka wreszcie odnalazła miłość wiążąc się ze słoweńskim reżyserem Mitją Okornem. Para poznała się dość nietypowych okolicznościach, bo na lekcjach języka słoweńskiego, gdzie Mitja był nauczycielem a ona uczennicą. Oboje po raz pierwszy pokazali się razem w styczniu tego roku. Przypomnijmy: Weronika Książkiewicz po raz pierwszy pokazała chłopaka. Przystojny? Wygląda na to, że nowa miłość to tylko początek zmian, które nastały w jej życiu. Jak podaje "Party", Weronika w ramach prezentu urodzinowego zdecydowała się wyjechać na urlop do Hiszpanii wraz ze swoim synkiem, a konkretniej do Barcelony . Mieszka tam jej siostra Kasia, która z zawodu jest projektantką mody. Aktorka postanowiła wykorzystać ten fakt i wziąć udział w przygotowywanym przez Katarzynę projekcie.   Kasia jest projektantką mody i zaproponowała Weronice wystąpienie w kampanii promującej jej nową kolekcję - zdradza znajoma aktorki. Weronika bez chwili wahania wzięła udział w sesji, widzi w tym bowiem szansę na międzynarodową karierę. Wszystko za sprawą swojej słowiańskiej urody.   W Hiszpanii blondynki to "towar" deficytowy, a trzeba przyznać, że Weronika wychodzi na zdjęciach jak prawdziwa supermodelka - dodaje jej znajoma. Jesteście ciekawi efektów sesji? Zobacz: Weronika Książkiewicz zdradziła jak dba o sylwetkę Chłopak Weroniki Książkiewicz:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner