Księżna Kate w kwiecistej sukience Kate Middleton, księżna Kate Dziecko Meghan Markle będzie bogate Meghan Markle i książę Harry w Australii
Uśmiech Meghan Markle i Księżnej Kate
Instagram

Członkowie rodziny królewskiej podczas każdego publicznego wyjścia muszą prezentować się odpowiednio do sytuacji, a na ich twarzy musi gościć uśmiech. Zachwycające uśmiechy rozdają zawsze księżne Kate i Meghan! Obie kobiety doskonale wiedzą, jak ważna jest mimika twarzy, szczególnie podczas pozowania fotoreporterom.

Okazuje się, że ich idealne uśmiechy nie do końca są dziełem natury! Zobaczcie, jak ocenia je ekspert...

Zobacz takżeMeghan Markle i księżna Kate postawiły na biel na chrzcinach swoich dzieci! Która wyglądała lepiej?

1/4
Księżna Kate w kwiecistej sukience

Pod ocenę eksperta Matthew Rose'a najpierw trafił uśmiech księżnej Kate. Specjalista stwierdził, że zęby księżnej Cambridge są naturalne, ponieważ mają nie do końca taki sam rozmiar. Jednak Kate z pewnością zdecydowała się na wybielanie!

2/4
Kate Middleton, księżna Kate
EastNews

Trzeba przyznać, że uśmiech księżnej prezentuje się doskonale, szczególnie jeśli mówimy o naturalnych zębach. Obecnie gwiazdy i znane osoby coraz częściej decydują się na licówki, ale jak widać Kate ceni naturalny wygląd:

Delikatne wybielanie sprawiło, że jej naturalnie białe zęby, wyglądają lepiej. Nie jest to idealny, ale bardzo estetyczny uśmiech - powiedział ekspert dla express.co.uk 

3/4
Dziecko Meghan Markle będzie bogate

O uśmiechu księżnej Meghan nie można już powiedzieć, że jest tak naturalny! Okazuje się, że według specjalisty Markle nosiła aparat ortodontyczny i dzięki niemu może pochwalić się tak równym zgryzem.

Jest bielszy, zdecydowanie bardziej amerykański. Jest o wiele mniej naturalny niż uśmiech Kate. Prawdopodobnie nosiła aparat ortodontyczny i kilka razy wybielała zęby - stwierdził ekspert.

4/4
Meghan Markle i książę Harry w Australii
East News

Jedno można powiedzieć zarówno o Meghan, jak i Kate - potrafią dbać o siebie, ale daleko im do korzystania z usług chirurgii plastycznej. Obie podkreślają swoją naturalną urodę, a jedyne z czego korzystają to drobne zabiegi medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach taka postawa zasługuje na promowanie!

 

Więcej na temat Meghan Markle Księżna Kate