perfumy lato 2013

Top 10 lipca 2013: Ulubione zapachy miesiąca dla niej i dla niego

perfumy lato 2013

Przed wami lipcowe zestawienie najciekawszych zapachów miesiąca. Redakcja Fleszstyle.pl, przejrzała nowości rynkowe i wybrała swoje Top 10. Sprawdźcie jakie perfumy znalazły się na naszej liście w tym miesiącu.

Uwodzicielski czar naszych supermodelek został uchwycony przez świeży i zmysłowy zapach Victoria's Secret Bombshell Forever. Ten ekscytujący zapach to intrygujące uzupełnienie kolekcji Bombshell. My w lipcu proponujemy mgiełkę zapachową, która doskonale sprawdzi się podczas godzin spędzonych na plaży.

Zaś Avon przedstawia nowy zapach z kolekcji Little Dress: świetlisty, wibrujący, ciepły i pełen zmysłowej elegancji zapach Little Gold Dress sprawi, że każda kobieta poczuje się jak gwiazda w blasku reflektorów na czerwonym dywanie. Nowy złoty zapach Avon łączy świeżość i słodycz owoców ze zmysłowymi, głębokimi nutami bursztynu.

Przeczytajcie więcej o najciekawszych perfumach na rynku

A dla mężczyzn...

Mercedes-Benz dedykuje swoją nową wodę toaletową Intense mężczyźnie, który zna się na modzie i trendach. Jest uwodzicielski, męski, czarujący, pewien swojej siły i mocy, aby ciągle iść dalej. Dla niego intensywność to kwestia osobowości. Zaś zapach ujawnia jego charakter…Dla facetów proponujemy również boskie zapachy Calvina Kleina - Dark Obession oraz GAP established 1969 Electric.

Zajrzyjcie do naszej galerii perfum lipca 2013:

Więcej na temat perfumy Avon
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48