Gwiazda Agenta wzięła ślub

Gwiazda programu "Agent" wzięła ślub po powrocie z Argentyny! O kim mowa?!

Gwiazda Agenta wzięła ślub

Tomasz Niecik wziął ślub po powrocie z planu programu "Agent - Gwiazdy"! Okazuje się, że muzyk disco-polo właśnie dzięki udziałowi w wielkim hicie prowadzonym przez Kingę Rusin, zdecydował się powiedzieć sakramentalne "TAK" swojej partnerce z którą już od kilku lat tworzy szczęśliwy związek. Tomasz Niecik przyznał w rozmowie z Dzień Dobry TVN, że będąc w Argentynie zrozumiał, jak bardzo kocha swoją narzeczoną, Luizę. 

 

Tomasz Niecik wziął ślub po powrocie z Agenta

 

Tomasz Niecik w rozmowie z DDTVN nie ukrywa, że decyzję o ślubie podjął dzięki programowi "Agent - Gwiazdy". To właśnie przez rozłąkę z partnerką i synem zrozumiał, że chce już zalegalizować swój związek. 

 

W końcu zalegalizowaliśmy nasz związek. Ten program dał mi do zrozumienia i pokazał mi, jak bardzo kocham swoją kobietę. Zrobiłem to i jestem mega szczęśliwy. To wszystko dzięki programowi "Agent gwiazdy"- przyznał gwiazdor disco-polo.

 

Uczestnik drugiej edycji programu o swoim ślubie opowiedział również w rozmowie z Super Expressem. Tomasz Niecik nie ukrywa, że będąc w Argentynie bardzo tęsknił za swoją rodziną. 

 

To była pierwsza taka rozłąka z kobietą a już jestem z nią osiem lat. Nigdy nie rozłączyłem się z nią na tak długi okres. Ja i tak już wiedziałem, że będziemy razem, to tylko taka formalność. No i w końcu przyszedł ten moment, że zrozumiałem jak ważna jest ta miłość - przyznaje Niecik.

 

Tomasz Niecik przyznał przy okazji, że gdyby miał drugi raz zdecydować, czy zgodzić się na udział w programie "Agent- Gwiazdy" to z pewnością by odmówił właśnie ze względu na tęsknotę za synem i żoną. 

 

Młodej parze gratulujemy!

 

Zobacz także: Seksowna Edyta Zając promuje program "Agent-Gwiazdy"! Takiej mini chyba jeszcze nigdy nie miała!

 

Tomasz Niecik wziął ślub ze swoją partnerką.

Tomasz Niecik na konferencji drugiej edycji show "Agent Gwiazdy 2"

Gwiazdor disco polo zdecydował się na ślub dzięki udziałowi w programie Agent.

Tomasz Niecik
ONS

Więcej na temat „Agent - Gwiazdy’’
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43