Taco Hemingway jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Już ponad rok temu podbił mainstreamowe media, a jego utwory grają największe rozgłośnie radiowe. Ostatnio Taco podjął współpracę z Dawidem Podsiadło, co zaowocowało jeszcze szerszym gronem odbiorców.

Reklama

Popularność Taco zbiegła się w czasie z ujawnieniem jego związku z młodszą córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin - Igą Lis. Para jest ze sobą od ponad roku i mimo że nie afiszuje się swoim związkiem publicznie, to jednak wiele razy dała się przyłapać paparazzi na randkach i czułościach. Początkowo mogło się wydawać, że sławni rodzice Igi nie będą zadowoleni z takiego związku, jednak po czasie okazało się, że nic bardziej mylnego! Według doniesień, Kinga Rusin słucha płyt Taco, natomiast teraz to Tomasz Lis okazał dużą sympatię swojemu potencjalnemu przyszłemu zięciowi. Tego nikt się nie spodziewał!

Tomasz Lis promuje Taco Hemingwaya na okładce "Newsweeka"

Na najnowszej okładce magazynu "Newsweek" znaleźli się Taco Hemingway i Dawid Podsiadło z nagłówkiem "Jak Polacy ich pokochali", co zaskoczyło internautów. Do zakupu najnowszego numeru oczywiście namawia naczelny, Tomasz Lis.

Najnowszy Newsweek - o fenomenie wielkiej popularności Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya oraz o tym jak arcybiskup Jędraszewski walczy o to, by zostać najważniejszym człowiekiem w polskim Kościele - napisał Tomasz Lis na Twitterze.

Zobacz także

Natomiast w zapowiedzi artykułu czytamy:

Na ich sobotni koncert na stadionie narodowym, na który bilety sprzedali w pół godziny, chce iść pół Polski, od dzieci po dorosłych

Takie pochwały Taco nie spodobały się internautom, którzy natychmiast wytknęli Tomaszowi Lisowi, że raper jest chłopakiem jego córki, sugerując jednocześnie, że dziennikarz jest mało obiektywny.

A Taco nie jest dalej chłopakiem Pana córki

Pewnie nadal jest, stąd ten artykuł pełen zachwytów

Jeśli promować muzyka to najlepiej chłopaka córki

A wy co o tym sądzicie? Czy Tomasz Lis z tego powodu nie powinien zachwalać Taco?

Iga i Taco nie ukrywają swojego uczucia, ale rzadko pokazują wspólne zdjęcia.

Instagram

Para jest ze sobą od roku

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama