Tomasz Komenda i Anna Walter są już po ślubie? Na palcu mężczyzny pojawiła się obrączka! Czy to oznacza, że zakochani powiedzieli sobie "tak"? Tomasz Komenda razem z partnerką wystąpili dziś w "Dzień Dobry TVN". Para opowiadała o m.in. o filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" oraz o swoim związku- jak już wiemy, zakochani już wkrótce zostaną rodzicami!

Reklama

Obrączka na dłoni Tomasza Komendy

Historia Tomasza Komendy wstrząsnęła całą Polską. Mężczyzna został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia i dopiero po 18 latach wyszedł na wolność. Kilka dni temu odbyła się premiera filmu w którym została opowiedziana tragiczna historia Tomasza Komendy. Tuż po premierze mężczyzna poprosił o rękę swoją ukochaną- wtedy też okazało się, że para spodziewa się dziecka. Dziś Tomasz Komenda i Anna Walter w "Dzień Dobry TVN" zdradzili, jakie imię wybrali dla maleństwa.

Co ciekawe, na zdjęciach paparazzi, zrobionych przed studiem "Dzień Dobry TVN" widać, że Tomasz Komenda nosi na palcu obrączkę. Czy to oznacza, że jest już po ślubie z Anną Walter? Mężczyzna w programie TVN powiedział, że dopiero planują uroczystość!

Chcemy w przyszłym roku wziąć ślub- Tomasz Komenda mówił w "Dzień Dobry TVN".

Co więc oznacza obrączka na jego dłoni?

Zobaczcie zdjęcie Tomasza Komendy i jego narzeczonej pod studiem "DDTVN"!

Zobacz także

Zobacz także: Kim jest narzeczona Tomasza Komendy? To jej oświadczył się po premierze filmu! "Ona w białej sukni. Ten dzień ma być tylko nasz"

Tomasz Komenda z narzeczoną pojawili się przed studiem "DDTVN".

Co ciekawe, na palcu mężczyzny pojawiła się obrączka!

Zakochani już wkrótce zostaną rodzicami.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama