Już za kilka miesięcy ruszy nowa edycja "The Voice Senior". W nowej odsłonie muzycznego hitu TVP z udziałem seniorów czeka na widzów wiele zmian. Jedną z nich jest nowa prowadząca - Małgorzata Tomaszewska, która zastąpiła Martę Manowską. Zobaczcie, jak dziennikarka zaprezentowała się na czerwonym dywanie promując program ze swoim udziałem.

Reklama

Małgorzata Tomaszewska promuje "The Voice Senior" w białej sukni z trenem

Jesienna ramówka TVP stoi pod znakiem wielu nowości, a także kolejnych odsłon dobrze znanych i lubianych formatów. Już niebawem widzowie stacji doczekają się 4. edycji "The Voice Senior", która zaskoczy swoich sympatyków niemałymi zmianami.

Nową prowadzącą "The Voice Senior" została Małgorzata Tomaszewska, znana szerszej publiczności z porannego pasma TVN - "Pytanie na śniadanie". Gwiazda w środowy wieczór, 24 sierpnia, pojawiła się na czerwonym dywanie promując program, w którym niebawem wystąpi w roli gospodyni.

Pawel Wodzynski/East News

Podczas gdy Maja Hyży postawiła na pierzastą, neonową mini, Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się na klasykę. Dziennikarka podczas jesiennej ramówki TVP zaprezentowała się w białej, asymetrycznej sukni z trenem oraz fantazyjnie drapowanym materiałem w okolicy dekoltu. Na taki model skusiłaby się niejedna panna młoda.

Pawel Wodzynski/East News

Całość stylizacji dopełniły klasyczne, złote czółenka na obcasie, genialnie optycznie wydłużające i tak fenomenalną sylwetkę prezenterki. Uwagę zwraca również krwistoczerwony manicure gwiazdy, a także delikatny, rozświetlony makijaż, na jaki tego dnia zdecydowała się Małgorzata Tomaszewska. Klasa!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "The Voice Senior": Znamy nowy skład jury! Pojawi się aż dwóch nowych trenerów

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama