W środę, 24 sierpnia, stacja TVP zaprezentowała najgorętsze nowości, jakie już jesienią pojawią się na antenie Telewizji Polskiej. Na czerwonym dywanie pojawiła się masa gwiazd, związanych zawodowo ze stacją. Wśród nich pojawiła się też świeżo upieczona mama - Maja Hyży.

Reklama

Maja Hyży w pierzastej sukni promuje jesienne formaty TVP

Na ten moment czekali wszyscy fani Telewizji Polskiej. 24 sierpnia TVP zorganizowało oficjalną imprezę z udziałem gwiazd, podczas której zaprezentowano jesienne hity stacji. Wśród zgromadzonych celebrytów pojawiła się m.in. ulubienica koncertów TVP - Maja Hyży, która na tę okazję postawiła na seksowną mini w odważnym odcieniu.

Pawel Wodzynski/East News

Choć artystka niedawni po raz kolejny została mamą, nie zamierza zwalniać obrotów, a wręcz przeciwnie. Niedawno nawet Maja Hyży zabrała córkę na plan teledysku, prezentując swoją świetną figurę w transparentnej kreacji. Również z okazji imprezy TVP, wokalistka postawiła na odważny model sukienki.

Maja Hyży postawiła na pierzastą kreację w żywym, neonowym odcieniu różu, którą przepasała w talii dopasowanym kolorystycznie paskiem. Całość stylizacji dopełniły kolorowe, okazałe pierścionki oraz czółenka na obcasie w soczystym, malinowym kolorze.

Ten sam odcień różu pojawił się także na powiekach piosenkarki w postaci energetyzującego "smokey eye" z rozświetlonymi kącikami oczu z delikatną, holograficzną poświatą. Całość wygląda lekko i niezwykle dziewczęco. Aż trudno oderwać wzrok!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Maja Hyży pozuje w staniku i komentuje swój wygląd: "Hot Mamuśka ze mnie"

Pawel Wodzynski/East News
TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama