Cynamon ze śliwką, karmelizowane migdały czy aromat piernika? A może kawa, Whisky albo pianki Marshmallow? Sprawdź, na jakie smaki świątecznych słodyczy marki E.Wedel postawiła Monika Maszkiewicz, nasza specjalistka od testów na czerwonym dywanie. 

Monika – podobnie jak znane i podziwiane gwiazdy, np. Kylie Jenner, nazywana Królową Świąt – kocha Boże Narodzenie i wszystko, co się z nimi wiąże: jedyną w swoim rodzaju atmosferę, światełka choinkowych lampek, pakowanie prezentów, kojarzące się z dzieciństwem przysmaki… 

Najważniejszym elementem bożonarodzeniowej dekoracji jest dla Moniki choinka, nic więc dziwnego, że pierwszą rzeczą, jaką wypatrzyła wśród mnóstwa oferowanych przez markę E.Wedel świątecznych słodyczy są efektowne kule przypominające bombki, w których zamknięto kultowe cukierki Mieszanki Wedlowskiej. Wyglądają pięknie i świetnie nadają się na prezent!

Kula Wedel
Mat. prasowe

Kula Mieszanka Wedlowska (Cena: 30,99 zł)

Do jedzenia przy pieczeniu i gotowaniu

Monika uwielbia także zapach i smak pierników, dlatego kolejnym smakołykiem, któremu nie mogła się oprzeć, są pachnące piernikami, ozdobione świątecznymi wzorkami pianki Ptasie Mleczko® Waniliowo-Cynamonowe.  W świątecznej ofercie marki są oczywiście także inne smaki, np. Ptasie Mleczko® Waniliowe, Śmietankowe i Waniliowo-Czekoladowe.

Ptasie mleczko Wedel
Mat. prasowe

Ptasie Mleczko® Waniliowo-Cynamonowe (Cena: 12,99 zł)

Na prezent

Jedną z największych świątecznych przyjemności jest dla Moniki przygotowywanie podarków dla najbliższych. Do wszystkich torebek, paczek i paczuszek zawsze dodaje coś słodkiego, a czasem po prostu daje w prezencie same słodycze.

- Każdy z nas kocha słodkości, dlatego takie podarunki są zawsze trafione! – mówi. 

Wśród łakoci, które wybrała w tym roku, są między innymi:

Czekolady z wyśmienitymi, kojarzącymi się z Bożym Narodzeniem dodatkami:

 • Czekolada gorzka cynamonowa ze śliwką (cena:10,99zł);
 • Czekolada mleczna z cząstkami pomarańczy i ciasteczkami (cena:10,99 zł);
 • Czekolada Mocno Mleczna z karmelizowanymi migdałami (cena: 3,99 zł);
 • Czekolada Mocno Mleczna cynamonowa z wafelkami (cena: 3,99 zł)

Wedel
Mat. prasowe

Słodycze uwielbiane przez dorosłych:

 • Baryłki Mix z delikatnie alkoholowym nadzieniem w pięciu smakach - Advocat, Irish Cream, Whisky, Mojito i Cherry (cena: 25,99zł)
 • Baryłki kawowe - espresso, mocha i cappuccino (cenaa: 25,99)

Kultowy, jedyny w swoim rodzaju, ręcznie dekorowany białą czekoladą Torcik Wedlowski, pralinki oraz lubiana przez wszystkich Mieszanka Wedlowska:

 • Torcik Wedlowski (cena: 12,99zł);
 • Świąteczne pralinki Peanut Butter oraz Toffee&Peanuts (cena: 5,99 zł):
 • Mieszanka Wedlowska (cena: 12,99 zł)

Słodycze stworzone specjalnie dla dzieci:

 • Czekolada mleczno-karmelowa Renifer (cena: 3,99 zł);
 • Czekolada Marshmallow z wyjątkowym dodatkiem – delikatną, mleczną pianką (cena: 2,19 zł):
 • Czekolada Chrrrup! z dodatkiem wafelków (Cena: 2,19 zł);
 • Zestaw z opaską Renifera, a w nim dwie czekolady z limitowanej edycji bożonarodzeniowej (Marshmallow i Chrrrup!), uwielbiane przez dzieci czekotubki oraz mięciutka opaska z rogami renifera (Cena: 19,99 zł).

Wedel
Mat. prasowe

- Jak widać wybór jest ogromny – podsumowuje Monika. – Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawić przyjemność każdej bliskiej nam osobie. 

Materiał powstał z udziałem marki E.Wedel

Więcej na temat święta