Aneta Zając skończyła 39 lat! Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" obchodzi dziś swoje urodziny i właśnie z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć Wam kilka zdjęć, na których widać, jak się zmieniała. Aneta Zając z show-biznesem jest związana już od wielu lat, ale największą popularność przyniosła jej rola w hicie Polsatu, w którym wystepuje od 2004 roku. Zobaczcie, jak na początku kariery wyglądała Aneta Zając! Bardzo się zmieniła?

Reklama

Aneta Zając na zdjęciach sprzed lat

Aneta Zając należy do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu z którym jest związana od lat. Aneta Zając od początku swojej kariery jest wierna jednej fryzurze - gwiazda nosi jasne blond włosy średniej długości. Tylko raz aktorka zdecydowała się na ostre cięcie i pokazała się w krótkim bobie.

Kolei kilka miesięcy temu o Anecie Zając zrobiło się głośno dzięki spektakularnej metamorfozie. Piękna gwiazda "Pierwszej miłości" zmieniła dietę, rozpoczęła dietę i schudła 10 kilogramów. Dziś Aneta Zając może pochwalić się naprawdę szczupłą figurą!

Zobaczcie sami, jak zmieniała się Aneta Zając. A my jeszcze raz życzymy aktorce wszystkiego co najlepsze!

Zobacz także: Tajniki diety gwiazd! Adele schudła 40 kilo, Tomasz Sekielski ponad 70! Jak? Znamy ich sekrety

Zobacz także

Tak Aneta Zając prezentowała się w 2006 i w 2007 roku.

East News

Gwiazda od wielu lat jest wierna swojej fryzurze jednak w 2012 postanowiła nieco zaszaleć i zdecydowała się na ostre cięcie.

East News

W 2014 roku aktorka wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" i zachwycała swoimi występami u boku Stefano Terrazzino. Para wygrała taneczne show!

East News

Jakiś czas temu okazało się, że Aneta Zając od lat zmaga się z chorobą tarczycy, która powodowała przybieranie na wadze.

East News

Jakiś czas temu aktorka jednak zmieniła swoją dietę i rozpoczęła treningi dzięki którym udało się jej odzyskać bardzo zgrabną figurę. Tylko spójrzcie na talię i szczupłe nogi gwiazdy!

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama