Meghan Markle na meczu
eastnews

Widzieliście dietetyczny tort urodzinowy Meghan Markle?! Nie uwierzycie, kto go zrobił

Meghan Markle na meczu
eastnews

Meghan Markle 4 sierpnia skończyła 38 lat. Z tej okazji książę Harry złożył jej oficjalne życzenia na Instagramie, a księżna Sussex spędziła ten dzień w gronie najbliższych, tak jak nakazuje królewska tradycja. Uroczystość była prywatna, a co za tym idzie niewiele szczegółów wyszło na jaw. Aż do teraz! W Internecie pojawiły się zdjęcia tortu urodzinowego Meghan Markle. Tylko spójrzcie!

Tort urodzinowy Meghan!

Już wiadomo, jaki tort wybrała Meghan Markle! Patrząc na jego rozmiar, księżna faktycznie świętowała wśród najbliższych. Co więcej Meghan jest znana z upodobania do zdrowego stylu życia i okazuje się, że nawet w tak wyjątkowym dniu nie zrezygnowała ze zdrowej diety i wybrała tort... marchewkowy!

Ciasto zostało pięknie udekorowane i wygląda naprawdę przepysznie.

Skąd pochodzi tort urodzinowy księżnej Meghan?

Marchewkowy tort dla Meghan Markle to dzieło wykonane przez londyńską cukiernię Luminary Bakery. Okazuje się, że ten wybór nie jest przypadkowy. Księżna Sussex już niejednokrotnie korzystała z usług cukierni. O jej działalności mówiła nawet we wrześniowym numerze Vogue'a, który współtworzyła.

Dlaczego ta londyńska cukiernia jest tak wyjątkowa i czym się wyróżnia? Luminary Bakery to nie tylko cukiernia, gdzie można zamówić tort, ale też miejsce, które pomaga osobom wykluczonym społecznie wrócić na rynek pracy, poprzez naukę zawodu. Meghan nawet przy okazji urodzin stara się dawać dobry przykład.

Podoba Wam się tort księżnej Sussex?

Meghan i Harry podczas urodzin królowej Elżbiety II

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate razem w powozie
East News

Meghan Markle świętowała urodziny w gronie rodziny

Meghan Markle i książę Harry
East News

 

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08