Joanna Racewicz jest mamą 15-letniego dziś Igora! W rozmowie z Party.pl dziennikarka opowiedziała nam trochę o synu - zdradziła m.in. do jakiej szkoły chodzi i dlaczego nie jest chętny do wspólnego pozowania w sieci!

Reklama

- Igor ledwie się zgodził na pokazanie twarzy. Jak to nastolatek - uważa, że "źle wygląda" - pisała niedawno prezenterka na swoim Instagramie.

Zobaczcie!

Joanna Racewicz jest zachwycona synem

Igor to jedyny syn Joanny Racewicz. Tata chłopca i mąż dziennikarki, Paweł Janeczek, zginął w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku. Chłopak w kwietniu skończył 15 lat. Jest uczniem prestiżowej szkoły, a tuż po zakończeniu roku Racewicz pisała w sieci:

- Jestem szczęśliwa, że mój Syn nie biegnie w wyścigu po nic. Idzie spokojnie własną drogą. Oddycham głębiej, bo po miesiącach poszukiwań jest w LAL, w szkole marzeń. Absolutnie wyjątkowej. W miejscu dla pionierów, którzy zmieniają system.

Joanna jest dumna z syna, ponieważ ma pomysł na siebie i chce sam zapracować na swój sukces:

- On chce iść swoją drogą, nie chcę ułatwień, jest ambitnym młodym człowiekiem, chce wszystko zawdzięczać sobie i ja to szanuję - mówi w rozmowie z Party.pl Racewicz.

Zobaczcie cały wywiad z gwiazdą!

Zobacz także

Zobacz także: Niezwykły wpis Joanny Racewicz o zmarłym mężu! "Najpiękniejszym pomnikiem tych, co odeszli są ci, co zostali. Dzieci"

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama