Brytyjska rodzina królewska przechodzi obecnie bardzo trudny czas z uwagi na chorobę aż dwóch jej członków. Choć wieść o problemach zdrowotnych króla wywołała mnóstwo emocji, dopiero informacja o kłopotach księżnej Kate wstrząsnęła opinią publiczną. Teraz dotarły do nas szczegóły tego, jak ona i William odnajdują się w niełatwej rzeczywistości.

Reklama

Wyszło, jak choroba księżnej Kate wpłynęła na jej małżeństwo

Od kilku tygodni niemal cały świat przygląda się fatalnym wydarzeniom w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Zdaje się, że w jednej chwili nad życiem monarchów zawisły czarne chmury i teraz ci muszą stawić im czoła. Na początku tego roku dowiedzieliśmy się o chorobie nowotworowej króla Karola III i w tym samym czasie poinformowano nas, że księżna Kate musi przejść operację brzucha.

Po niej na pewien czas zniknęła całkowicie, co wywołało falę niepokoju i spekulacji. Po powrocie wydała oświadczenie, za pośrednictwem którego przekazała, że i u niej wykryto raka! Od tamtej pory opinia publiczna jeszcze baczniej się jej przygląda, wyczekując nowych informacji nt. jej samopoczucia. Ostatnio również poruszono temat dzieci księżnej, które jakoś muszą oswoić się z chorobą mamy.

Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William Rex Features/East News

Teraz także na tapetę trafiło małżeństwo Kate Middleton i księcia Williama. Już od lat bowiem plotkowano o kryzysie, a spekulacje o rzekomym romansie następcy tronu powróciły raptem kilka tygodni temu! Teraz jego kuzyn, Peter Philips, udzielił wywiadu dla "Sky News Australia", w którym ujawnił, jak naprawdę wygląda obecnie relacja Kate i Williama. Okazuje się, że w obliczu poważnej choroby stali się sobie jeszcze bliżsi! Książę ponoć staje na wysokości zadania i bardzo opiekuje się żoną.

Kate i William tworzą fantastyczny zespół

Kuzyn Williama podkreślił także, że nawet w tak trudnej sytuacji małżonkowie świetnie radzą sobie z opieką nad dziećmi, co szczególnie teraz jest bardzo istotne.

Zobacz także
Ich dzieci są wspaniałe. Kate i William (przyp. red.) radzą sobie z równowagą między życiem publicznym a próbą bycia rodzicami dla trójki małych dzieci, co zawsze jest trudne
- dodał kuzyn Williama w rozmowie z ''Sky News Australia''.

Mamy nadzieję, że niebawem Pałac przekaże nowe informacje w sprawie zdrowia księżnej Kate.

Reklama

Zobacz także: Chłodna i zdystansowana reakcja Williama na wsparcie Meghan i Harry'ego dla Kate. "Nie tego spodziewał się Harry"

Kate Middleton, książę William
Kate Middleton, książę William Rex Features/East News
Kate Middleton, książę William
Kate Middleton, książę William Rex Features/East News
Kate Middleton
F. Andrieu/AgencePeps/Reporters Reporters / Andrieu Reporters / Andrieu/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama