Na instagramowym profilu Szymona Hołowni pojawiło się bardziej prywatne zdjęcie, a pod nim krótki, ale wymowny wpis. Marszałek ma bowiem powód do świętowania i to nie byle jaki. Posypały się komentarze.

Reklama

Szymon Hołownia dzieli się swoim szczęściem

Chociaż Szymon Hołownia nigdy nie był zbyt wylewny na tematy prywatne, odkąd został marszałkiem Sejmu jeszcze bardziej selekcjonuje informacje, którymi zamierza podzielić się na forum publicznym. Dlatego też na jego instagramowym profilu rzadko kiedy ujrzymy zdjęcia z żoną czy córkami. Tym razem jednak zrobił wyjątek.

Szymon Hołownia
Szymon Hołownia

Zobacz także: Szymon Hołownia miał romans ze znaną aktorką? Walczyła o niego jak lwica, potem wzięła ślub z dziewczyną

Szymon Hołownia zamieścił w sieci zdjęcie z ukochaną Urszulą Brzezińską-Hołownią i obwieścił, że właśnie 31 stycznia przypada ich święto, a dokładnie 8. rocznica ślubu!

To już 8 lat, jak nie mamy szczęścia w losowaniu… Dziękuję, Kochanie

Już po chwili internauci zasypali małżonków ciepłymi słowami i życzeniami. Mało kto wie, że para poznała się dzięki programowi "Mam Talent", w którym Szymon Hołownia przez lata był jednym z prowadzących.

Zobacz także
Kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów z ''Top Gun'', którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją żoną
Reklama

Między Urszulą i Szymonem Hołownią szybko zaiskrzyło. Od tamtej pory tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo, którego owocem są dwie córeczki - Maria i Elżbieta. Rzadko kiedy jednak mamy okazję ujrzeć marszałka z żoną, a już tym bardziej z całą rodziną. Stara się on strzec swojej prywatności i w sieci dzieli się znikomymi kadrami.

Szymon Hołownia z córką
Szymon Hołownia z córką Instagram@szymon.holownia
Szymon Hołownia z córką
Szymon Hołownia z córką Instagram@szymon.holownia
Reklama
Reklama
Reklama