Księżna Kate
East News

Księżna Kate jest mściwa i niemiła? Szokująca prawda na temat żony Williama wyszła na jaw

Księżna Kate
East News

Od czasu dołączenia Meghan Markle do rodziny królewskiej, księżna Kate zeszła na dalszy plan. O żonie księcia Williama mówi się teraz wyłącznie za sprawą jej konfliktu z aktorką. Nawet i narodziny księcia Louisa nie były specjalnie świętowane, bo lada moment odbył się ślub Meghan i Harry'ego! Brak zainteresowania ze strony mediów nie wpływa dobrze na księżną Kate, która pokłóciła się nawet ze swoją wieloletnią przyjaciółką. Ale to w tym wszystkim nie jest najgorsze... 

Szokujące fakty na temat księżnej Kate

Jak donosi "The Sun", żona księcia Williama pokłóciła się ze swoją wieloletnią przyjaciółką Rose Hanbury. Nie wiadomo, dlaczego panie z dnia na dzień przestały ze sobą rozmawiać. Ponoć Kate tak bardzo zła jest na Rose, że próbuje usunąć ją z elit Londynu.

Stosunki między nimi stały się napięte i nikt nie wie dlaczego. Przez lata bardzo wiele je przecież łączyło - czytamy w "The Sun".

Zobacz także: Meghan Markle będzie miała drugie baby shower! Czy zjawi się na nim księżna Kate? Jest decyzja!

Jak dalej czytamy w "The Sun" Kate poprosiła męża, aby użył swoich wpływów i usunął Rose z list gości ważnych wydarzeń! Księżna nie chce na nią wpadać na przyjęciach. Jak i nie ma zamiaru się z nią pogodzić. Ponoć sprawa jest zakończona i nikt nie zmieni tej decyzji.

Zachowanie Kate wszystkich szokuje tym bardziej, że dobrze wie, że usunięcie Rose jest niemożliwe. Babcia Hanbury, Lady Elizabeth Lambert była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Rodziny przyjaźnią się ze sobą od wielu lat. Jakoś nie wydaje nam się, aby królowa pozwoliła na takie zachowanie. 

Czy księżna Kate jest naprawdę konfliktową osobą?

księżna Kate i królowa Elżbieta II publicznie razem
East News

Na jaw wyszły szokujące fakty na temat księżnej...

księżna Kate i królowa Elżbieta II publicznie razem
East News

Zobacz także: Meghan Markle przez przypadek zdradziła, jakiej płci będzie dziecko jej i Harry'ego! Wszystko już jasne!

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36