Od czasu dołączenia Meghan Markle do rodziny królewskiej, księżna Kate zeszła na dalszy plan. O żonie księcia Williama mówi się teraz wyłącznie za sprawą jej konfliktu z aktorką. Nawet i narodziny księcia Louisa nie były specjalnie świętowane, bo lada moment odbył się ślub Meghan i Harry'ego! Brak zainteresowania ze strony mediów nie wpływa dobrze na księżną Kate, która pokłóciła się nawet ze swoją wieloletnią przyjaciółką. Ale to w tym wszystkim nie jest najgorsze...

Reklama

Szokujące fakty na temat księżnej Kate

Jak donosi "The Sun", żona księcia Williama pokłóciła się ze swoją wieloletnią przyjaciółką Rose Hanbury. Nie wiadomo, dlaczego panie z dnia na dzień przestały ze sobą rozmawiać. Ponoć Kate tak bardzo zła jest na Rose, że próbuje usunąć ją z elit Londynu.

Stosunki między nimi stały się napięte i nikt nie wie dlaczego. Przez lata bardzo wiele je przecież łączyło - czytamy w "The Sun".

Zobacz także: Meghan Markle będzie miała drugie baby shower! Czy zjawi się na nim księżna Kate? Jest decyzja!

Jak dalej czytamy w "The Sun" Kate poprosiła męża, aby użył swoich wpływów i usunął Rose z list gości ważnych wydarzeń! Księżna nie chce na nią wpadać na przyjęciach. Jak i nie ma zamiaru się z nią pogodzić. Ponoć sprawa jest zakończona i nikt nie zmieni tej decyzji.

Zachowanie Kate wszystkich szokuje tym bardziej, że dobrze wie, że usunięcie Rose jest niemożliwe. Babcia Hanbury, Lady Elizabeth Lambert była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Rodziny przyjaźnią się ze sobą od wielu lat. Jakoś nie wydaje nam się, aby królowa pozwoliła na takie zachowanie.

Zobacz także

Czy księżna Kate jest naprawdę konfliktową osobą?

East News

Na jaw wyszły szokujące fakty na temat księżnej...

East News
Reklama

Zobacz także: Meghan Markle przez przypadek zdradziła, jakiej płci będzie dziecko jej i Harry'ego! Wszystko już jasne!

Reklama
Reklama
Reklama