Jak wygląda syn Dawida Bowiego - Duncan Jones?
Newsy

Syn Davida Bowie opublikował wzruszający list od lekarza muzyka. Co w nim było?

Syn Davida Bowie opublikował wzruszający list od lekarza muzyka. Co w nim było?

Syn Davida Bowie, Duncan Jones, opublikował w internecie link do wzruszającego listu, który został napisany przez lekarza, dr Marka Tauberta, do legendarnego muzyka tuż po jego odejściu. Co w nim było?

Dagmara z "Królowych życia" ma kompleksy?! Zdradziła nam, co chciałaby sobie poprawić!

Syn Dawida Bowie opublikował list lekarza do ojca

Angielski reżyser, Duncan Jones, zapowiedział, że nie będzie zabierał głosu w sprawie śmierci ojca na portalach społecznościowych. Jednak list Marka Tauberta tak go poruszył, że postanowił udostępnić go fanom i przyjaciołom. Lekarz na co dzień pracuje z nieuleczalnie chorymi ludźmi i powiedział, że bardzo podziwia postawę Bowiego, który do końca swoich dni dzielnie walczył z rakiem:

Na początku tego tygodnia miałem rozmowę z jedną z hospitalizowanych pacjentek, która zbliża się do swojego końca. Rozmawialiśmy o Twojej śmierci, Twojej muzyce, co spowodowało, że zaczęliśmy rozmawiać o wielu tematach, które nie zawsze łatwo poruszać z kimś, kto staje oko w oko z własnym końcem. W rzeczywistości Twoja historia stała się sposobem na otwarte mówienie o śmierci, z czym do tej pory wielu lekarzy i pielęgniarek miało problem.

Mark Taubert podkreślił także, że jest wielkim fanem muzyki Davida i dziękuje mu za piosenki, które stworzył:

Dziękuję Ci za Lazarus i Blackstar. Jestem lekarzem opieki paliatywnej i to, co zrobiłeś w czasie poprzedzającym Twoją śmierć, miało głęboki wpływ na mnie i wielu ludzi, z którymi pracuję. Twój album wypełniony jest odwołaniami, wskazówkami i aluzjami. Jak zawsze, nie pozwoliłeś na łatwą interpretację, ale być może nie o to chodzi.

Która piosenka Davida Bowie jest Waszą ulubioną?

 

Zobacz: Piosenki Davida Bowie, za które go kochaliśmy. Która jest Twoja ulubiona?

 

Syn Davida Bowie, Duncan Jones, opublikował link do wzruszającego listu

Reżyser Duncan Jones z tatą

 

Lekarz Davida Bowiego bardzo ceni twórczość swojego idola

David Bowie w czerwonym garniturze

David Bowie nie żyje
ONS, East News
Newsy
Komu David Bowie przepisał swój majątek o wartości 100 mln dolarów?
Niania jego dorosłego już syna dostanie milion dolarów! A inni?

Majątek Davida Bowiego trafi w ręce jego rodziny. Według testamentu sporządzonego przez artystę połowę ze 100 mln dolarów - bo na taką sumę wyceniono majątek Bowiego - otrzyma wdowa po muzyku, Iman. Do niej również będzie należeć ich mieszkanie na Manhattanie. Każde z dzieci Davida Bowiego odziedziczy po ok. 25 mln dolarów, jednak Alexandria Zahra Jones dostanie również dom w stanie Nowy Jork. Okazuje się, że niemałą kwotę otrzyma również osobista asystentka Bowiego. Corinne "Coco" Schwab dostanie 2 mln dolarów. Milion dolarów artysta przepisał byłej niani swojego 44-letniego dziś syna- Marion Skene. David Bowie swój testament spisał już w 2004 roku. Według tego zapisu Bowie chciał, aby jego ciało zostało skremowane na wyspie Bali, a prochy rozrzucone. Muzykowi zależało przede wszystkim na tym, aby jego prochy zostały rozrzucone właśnie na wyspie. Bowie zaznaczył jednak, że rodzina może odstąpić od wyznaczonego przez niego miejsca kremacji.   Zobacz także: Syn Davida Bowie opublikował wzruszający list od lekarza muzyka. Co w nim było?   Majątek Davida Bowiego otrzyma m.in. wdowa po artyście. Syn piosenkarza odziedziczył ok. 25 mln dolarów.    

East News
Newsy
Paweł i Antoni Królikowscy we wspólnym utworze "Tata mój". Dziś ciężko powstrzymać przy nim łzy
Paweł Królikowski z synem Antkiem nagrał utwór "Tata mój". Dzisiaj ta piosenka nabiera zupełnie innego znaczenia.

W dalszym ciągu ciężko jest uwierzyć, że Pawła Królikowskiego nie ma już wśród nas. Śmierć aktora to ogromna strata nie tylko dla fanów i środowiska artystycznego, ale przede wszystkim dla jego kochającej, licznej rodziny. Paweł Królikowski razem ze swoją żoną Małgorzatą Ostrowską - Królikowską doczekał się piątki dzieci. Antoni, Julia, Marcelina, Ksawery i Jan byli dla aktora całym światem. Zobaczcie jak piękna i wyjątkowa relacja łączyła go z jego synem Antonim. W 2013 roku ojciec i syn nagrali wspólny utwór "Tata mój". Chociaż z nagrania płynie mnóstwo pozytywnej energii i dobrego humoru, dzisiaj trudno powstrzymać przy nim łzy. Zobacz także:  Antek Królikowski żegna ojca, Pawła! "Do zobaczenia Tato" Paweł i Antoni Królikowski w utworze "Tata mój" Antoni Królikowski  urodził się 17 lutego 1989 roku i jest najstarszym synem Pawła Królikowskiego. Antek poszedł w ślady taty i zajmuje się aktorstwem. Dzisiaj jest jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów młodego pokolenia. Ojca i syna zawsze łączyła wyjątkowa i piękna relacja. Mnie zawsze imponowała twoja samodzielność. Antek, kiedy miał 19 lat, wyniósł się z domu, zarabiał na siebie, a my z żoną mieliśmy poczucie, że stoimy w odwodzie i ubezpieczamy tyły […]. Antek naprawdę od urodzenia był niebanalny i niesamowicie rozgarnięty – powiedział o Antku w rozmowie z Vivą, Paweł Królikowski.  Niestety 27 lutego 2020 roku Paweł Królikowski odszedł i zostawił nie tylko Antka, ale także pozostałą czwórkę dzieci oraz kochającą żonę Małgorzatę Ostrowską - Królikowską. Antoni we wzruszającym wpisie na Instagramie, pożegnał swojego wspaniałego tatę.  Dzisiaj, po wielu...

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy
Antoni Królikowski opublikował kolejny wzruszający wpis o tacie. "Kusy Forever"
Antoni Królikowski pokazał na Instagramie zdjęcie Pawła Królikowskiego. Wzruszające!

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor zmarł 27 lutego w wieku 58 lat. Wciąż trudno nam w to uwierzyć. Tak samo jak jego przyjaciołom i bliskim. Antek Królikowski opublikował właśnie na Instagramie kolejny wpis, który chwyta za serce. Zobaczcie, co napisał o swoim ojcu! Antek Królikowski wspomina ojca, Pawła Królikowskiego W dniu, w którym dowiedzieliśmy się o śmierci Pawła Królikowskiego, na Instagramie Antka pojawił się wpis, w którym młody aktor potwierdził, że jego ojciec nie żyje.  Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato🐰🖤 - napisał gwiazdor. Teraz z kolei Antoni Królikowski postanowił wspomnieć jedną z najbardziej znanych ról w dorobku swojego ojca. Przypomnijmy, że Paweł Królikowski przez wiele lat wcielał się w postać Kusego w serialu "Ranczo". To właśnie kadr z tej produkcji pojawił się na Instastory Antka.  Kusy Forever - brzmi podpis pod zdjęciem.  Przyczyny śmierci Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Aktor od kilku lat zmagał się z poważną chorobą. W przeszłości przeszedł między innymi operację usunięcia tętniaka mózgu. Pod koniec 2019 roku powtórnie trafił do szpitala. Konieczna była kolejna operacja. Paweł Królikowski cały czas przebywał w szpitalu. Przy jego łóżku do końca czuwała żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz ich bliscy, w tym piątka dzieci.  Życzymy im dużo sił w tym trudnych dla nich czasie! Panowie byli bardzo zżyci  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner