Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się drugiego dziecka i niedawno zdradzili, że spodziewają się dziewczynki. Na Instagramie gwiazdy od czasu do czasu pojawiają się nowe zdjęcie z coraz większym ciążowym brzuszkiem, a tym razem Sylwia Przybysz pokazała, jak Jaś Dąbrowski żartuje z Polą! Urocze...

Reklama

Sylwia Przybysz pokazała żarty Janka Dąbrowskiego z Polą!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są najmłodszymi rodzicami w polskim show-biznesie i doskonale odnajdują się w tej roli. 14 stycznia Pola skończyła roczek, a już niebawem na świecie pojawi się jej siostra. To nie wszystko! Para w niedalekiej przyszłości planuje wprowadzić się też do wymarzonego domu.

Teraz Sylwia Przybysz opublikowała na Instastory nowe zdjęcia z naprawdę dużym ciążowym brzuszkiem i przy okazji pokazała, jak Pola spędza czas ze swoim tatą. Okazuje się, że Jan Dąbrowski doskonale się bawi z córką, a jego żarty wywołały uśmiech na twarzy młodej mamy. Sylwia Przybysz pod zdjęciem, na którym Pola chodzi po domu z przyklejoną karteczką "Córka tatusia" wymownie napisała:

Zostawić ich na 5 minut

To oznacza, że tego typu żarty zdarzają się zdecydowanie częściej! Sami spójrzcie na to urocze zdjęcie...

Zobacz także: Sylwia Przybysz o trudnym porodzie i chorobie córki: "Płakała w inkubatorze a ja razem z nią". Nigdy wcześniej o tym nie mówiła!

Zobacz także
Instagram

Niedawno para zdradziła płeć drugiego dziecka. Niebawem na świat przyjdzie druga córka pary!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama