Sylwia Przybysz już od kilku dni razem z rodziną wypoczywa na wakacjach. Piosenkarka chętnie pokazuje swoim fanom zdjęcia z urlopu, a teraz opublikowała wyjątkowy kadr na którym pozuje w bikini. Internauci są zachwyceni figurą młodej mamy. Pod zdjęciem Sylwii Przybysz pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Reklama

Sylwia Przybysz zachwyca figurą

Sylwia Przybysz już od kilku lat spełnia się w roli mamy. Razem z Janem Dąbrowskim są rodzicami trzech córek: Poli, Neli i Jaśminy. Ostatnio Dąbrowscy z rozmachem świętowali urodziny córek, a teraz wypoczywają na rajskich wakacjach. Szczęśliwa rodzinka chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z urlopu, ale to ostatnia fotka Sylwii Przybysz wywołała chyba największe emocje wśród internautów. Piosenkarka pozuje na plaży w samym bikini i zachwyca swoją figurą!

Zobacz także: Sylwia Przybysz przekazała radosną nowinę. Wielkie wzruszenie. "Nie mogę doczekać się"

Sylwia Przybysz z córką
Instagram @sylwiaprzybysz Instagram @sylwiaprzybysz

Pod zdjęciem z wakacji Sylwia Przybysz poruszyła temat remontu swojego domu, ale fani i tak skupili się tylko na jej figurze.

Wiecie, że pod naszą nieobecność ekipa remontowa rozpoczęła pracę w naszym domu? Nie możemy się doczekać, by zobaczyć postęp prac
napisała piosenkarka.

Pod kadrem z wakacji pojawiło się sporo komentarzy. Wszyscy są pod wrażeniem formy Sylwii Przybysz.

Zobacz także
Taką figura po 3 ciążach to kosmos
W życiu nie uwierzyłabym że urodziłaś trójkę dzieci
Wow jaka figura ślicznie
komentują internauci.

Zobacz także: Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz podzielili się radosnymi wieściami. To już 4

Reklama

Zdecydowanie zgadzamy się z opinią internautów, Sylwia Przybysz wygląda obłędnie! Aż trudno uwierzyć, że zaledwie kilka miesięcy temu urodziła trzecie dziecko.

Sylwia Przybysz na wakacjach
Instagram @sylwiaprzybysz
Sylwia Przybysz na wakacjach
Instagram @sylwiaprzybysz
Reklama
Reklama
Reklama