Mikołaj Krawczyk w czapce

Sylwia Juszczak pierwszy raz tak szczerze o związku z Krawczykiem! "Za chwilę nie będziemy już tak atrakcyjni"

Mikołaj Krawczyk w czapce

Sylwia Juszczak jeszcze jakiś czas temu nie chciała mówić o związku z Mikołajem Krawczykiem. Teraz, kiedy już wszyscy wiedzą, że są parą, aktorka śmielej wypowiada się na ten temat. Ma nadzieję, że za jakiś czas przestaną być... atrakcyjni!

 

Juszczak nie ukrywa już związku z Krawczykiem

Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze informacje, że Mikołaj Krawczyk, po rozstaniu z Agnieszką Włodarczyk, ma nową dziewczynę, nikt nie przypuszczał, że para tak szybko zacznie razem przychodzić na imprezy. Na początku oboje unikali rozmów na temat ich relacji. Z czasem zaczęli być bardziej otwarci, zwłaszcza Sylwia. Juszczak w rozmowie z Na żywo zaznacza:

To nie jest tajemnica, że jesteśmy razem. Nie zamierzamy się ukrywać. Za chwilę pewnie pojawi się jakaś inna para i nie będziemy już tak atrakcyjni - mówi aktorka.

Tabloid dodaje, że para chce stworzyć wspólnie dom i rodzinę. Sylwia poznała już dwójkę synów Mikołaja, podobnie i on poznał dzieci aktorki. Czy uda im się przetrwać medialną burzę? 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Zobaczcie, jak Mikołaj Krawczyk zareagował na pytanie o związek z Sylwią Juszczak!

 

Mikołaj Krawczyk w szarej czapce

 

Sylwia Juszczak jest szczęśliwa w nowym związku.

Sylwia Juszczak na gali Plejady

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13