Sylwia Grzeszczak w rozpuszczonych włosach
Instagram

Sylwia Grzeszczak obchodzi dziś 32. urodziny. Na jej fanów czekała... przykra niespodzianka! O co chodzi?! 

Sylwia Grzeszczak w rozpuszczonych włosach
Instagram

Sylwia Grzeszczak dziś kończy 32 lata! Na Instastory gwiazdy z tej okazji pojawiła się urodzinowa relacja, jednak na fanów, którzy dziś chcieliby złożyć swojej idolce życzenia za pośrednictwem Instagrama - czekała zaskakująca niespodzianka! Z profilu Sylwii Grzeszczak w mediach społecznościowych zniknęły wszystkie posty. Co się stało?

Sylwia Grzeszczak usunęła wszystkie swoje posty z Instagrama!

Sylwia Grzeszczak to jedna z gwiazd, które czarują nie tylko swoim głosem, ale i scenicznymi kreacjami. Podczas koncertów gwiazda zawsze zachwyca swoim wyglądem i daje na scenie prawdziwe show. W czasie pandemii koronawirusa fani zdecydowanie rzadziej mają okazję oglądać występy gwiazd i najczęściej śledzą ich w mediach społecznościowych. Niestety w przypadku Sylwii Grzeszczak okazało się to niemożliwe! Artystka usunęła swoje zdjęcia z Instagrama, czym zaskoczyła fanów!

Sylwia Grzeszczak usunęła posty na Instagramie
Instagram

Dziś piosenkarka obchodzi swoje 32. urodziny. A swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 5 lat, tyle dokładnie ma teraz jej córka Bogna. Wtedy Sylwia Grzeszczak wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola" i zaśpiewała piosenkę Krzysztofa Krawczyka "Byle było tak", który był gościem odcinka. Gwiazda zdecydowała się pożegnać legendę muzyki słowami:

Pamiętam każdy moment z tego występu. Pomyliłam się już na początku i przez większość utworu razem z zespołem próbował Pan przywrócić mnie na właściwe tory.❤️ Doświadczenie i profesjonalizm podziwiałam przez lata. Dziękuję za te chwile, za tak ważny moment w życiu dla całej mojej rodziny.. Dziś ze łzami wracam do tego wspólnego wykonu...
P.S. Przesyłam najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich - napisała Sylwia Grzeszczak.

Fani niestety nie mogą złożyć Sylwii Grzeszczak najlepszych urodzinowych życzeń pod zdjęciami na Instagramie. Czy pustki na jej profilu są chwilowe? Czyżby to była "cisza przed burzą", a Sylwia Grzeszczak lada chwila powróci do mediów społecznościowych z jakąś niespodzianką? 

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk uratował Sylwię Grzeszczak na najważniejszym występie w jej życiu. "Dziś ze łzami wracam do tego"

Sylwia Grzeszczak kończy dziś 32 lata! Na co dzień jest szczęśliwą mamą 5-letniej Bogny. 

Sylwia Grzeszczak na sylwestrze Polsatu
mat. prasowe Polsat

Sylwia Grzeszczak zawsze zaskakuje swoimi scenicznymi kreacjami. 

Sylwia Grzeszczak na sylwestrze Polsatu
mat. prasowe Polsat

 

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11