Długoletni związek Sylwii Grzeszczak i Libera jakiś czas temu, ku zdziwieniu fanów, dobiegł końca. Mimo to fani dopatrują się nawiązań do prywatnej sytuacji w muzycznej twórczości tej dwójki. Czy stało się tak i tym razem? Zobaczcie wpis, który zamieściła Sylwia Grzeszczak!

Reklama

Sylwia Grzeszczak wymownie odpowiada Liberowi?

Sylwia Grzeszczak i Liber przez lata tworzyli zgraną parę nie tylko w pracy, ale też prywatnie. Niestety, ich 10-letnie małżeństwo ostatecznie rozpadło się, a każde z muzyków układa życie na nowo po swojemu. Co prawda, ich ścieżki ciągle przecinają się zawodowo, jednak fani mogą przynajmniej na ten moment porzucić nadzieje na powrót miłości Libera i Grzeszczak...

Napięć nie zmniejszy na pewno fakt, że niedawno Liber nagrał nową piosenkę, w której wprost nawiązuje do "eks". Fani w oczywisty sposób dopatrywali się w tekście nawiązań do jego osobistej relacji z Sylwią Grzeszczak. Tymczasem sama wokalistka niedługo później zamieściła na InstaStories wymowny wpis:

Niech słowa mają smak cukrowych wat
- pisze Sylwia Grzeszczak na InstaStories.
Sylwia Grzeszczak zamieściła wymowny wpis
Pawel Wodzynski/DDTVN/East News, Artur Zawadzki/REPORTER, East News

Czy Sylwia Grzeszczak uznała zatem, że tekst Libera to "słowna wata"? A może jej sentencja to jedynie przypadkowy wpis? Oceńcie sami. Trzeba jednak przyznać, że tekst piosenki Libera w kontekście jego sytuacji prywatnej wydaje się niezwykle wymowny:

Taka ładna i w porządku ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuje już, że się włączył samotny wilk. Patrzysz na mnie jakbym poradzić mógł, z tym się chyba nie zrobi nic. Nikt nie będzie mówił mi co mam robić, już nikt nie będzie mówił mi co mam robić. Jak wilk żyje jak wilk (...)
- śpiewa Liber w najnowszym utworze.
Sylwia Grzeszczak i Liber
Kurnikowski/AKPA

Czy instagramowy wpis o "słowach jak wacie" można uznać za wymowną odpowiedź Sylwii Grzeszczak na słowa Libera? Tego nie wiadomo - jedno jest jednak pewne - fani jeszcze długą nie zapomną o ich rozstaniu! Duet wydawał się w końcu idealnie dobrany zarówno na scenie, jak i prywatnie...

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak pokazała wyjątkowy prezent i nie kryje radości!

Sylwia Grzeszczak komentuje relację z Liberem po rozstaniu
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama